Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Shôgun (2024)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet

Kullanılan: 15 88.2%
  • Hayır

Kullanılan: 2 11.8%

• Kullanılan toplam oy
    17

Yayınlayan Kanal: FX ve Disney+
Sezon Sayısı: Mini Dizi
IMDb Puanı: 9.3
Türü: Aksiyon, Drama, Tarih
Durumu: Devam Ediyor
Baş Roller: Hiroyuki Sanada, Cosmo Jarvis, Tadanobu Asano

Shogun, 1600 yılında Japonya'da, yüzyılı belirleyen bir iç savaşın şafağında geçiyor. Lord Yoshii Toranaga, yakındaki bir balıkçı köyünde mahsur kalmış gizemli bir Avrupa gemisi bulunduğunda, Vekiller Konseyi'ndeki düşmanları ona karşı birleşirken hayatı için savaşmak zorunda kalır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu dizi Disney+ değil, FX kanalına ait bir dizi. FX'in olmadığı ülkelerde Disney+ yayınlıyor. Koyduğun görselde de FX yazıyor zaten.

Wanocular ve Odenciler çoktan beğendi bile. John Wick'ten otel işletmecisi Hiroyuki Sanada abimiz ve Batman'den belediye başkanımız Nestor Carbonell oynuyor. Çerezlik bir dizi, şans verilebilir.

İlk bölümde adamın çığlıklarını dinlerken kafamdan geçenler... Kaynar su dolu kazanda ölmenin daha hızlı ve daha az acı çektiren bir yolu yok mudur, kafanı gömüp nefessiz kalsan ya da mideni patlatana kadar kaynar suyu içmeye çalışsan falan...

Olaylar biraz paldır küldür gerçekleşiyor açıkçası, biraz daha durağanlık ve derinlik katılsa daha iyi olabilirdi benim açımdan. Öte yandan oyuncular çok karizmatik, yeni bölümleri merakla bekliyorum.

İlk bölümde adamın çığlıklarını dinlerken kafamdan geçenler... Kaynar su dolu kazanda ölmenin daha hızlı ve daha az acı çektiren bir yolu yok mudur, kafanı gömüp nefessiz kalsan ya da mideni patlatana kadar kaynar suyu içmeye çalışsan falan...

Olaylar biraz paldır küldür gerçekleşiyor açıkçası, biraz daha durağanlık ve derinlik katılsa daha iyi olabilirdi benim açımdan. Öte yandan oyuncular çok karizmatik, yeni bölümleri merakla bekliyorum.
Odeni hatırladım sen böyle diyince bi de bu dizinin afişini her gördüğümde metroda falan aklıma shogun ka yo repliği geliyo :D

Çok fazla övülüyor, bu akşam bir bakacağım ilk bölüme. Disney'den iyi iş çıkmaz normalde ki zaten Disney'in değilmiş. Disney'in leş elinin değmemiş olması zaten başlı başına bir artı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık