Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shiryu

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 63 33.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 125 66.5%

• Kullanılan toplam oy
    188
Magellan'ın Shiki zamanında görevde olup olmaması önemli değil. Eğer Magellan'ın Shiki'yi dizginleyen bir güç olduğunu düşünmüyor ya da savunmuyorsan.. Tamam bu kısmı kapatalım.

Magellan bana göre de şu an Yk2. Ben o zaman için(2 yıl öncesinde) Magellan'dan hariç Magellan'ın kontrolünde olan mahkumlar içinde Yk2 ayarı biri var mıydı onu soruyorum.
Crocodile değil Jimbei değil Ace hiç değil. Vasco Shot, Avalo Pizarro.. bunların da gücünü bilmiyorum. Ama mesele bu değil eğer yakalanırlarsa dünyadaki tüm büyük korsanların gönderileceği yerin başına çeken adam bir çok kişiden güçlü olmalı ben demiyorum ki zamanın efsanelerinden Shikiyi alır. İmparator veya Amiral gücünde olmasada imparator komutanına boyun eğecek güçte olmamalı. Eskiden Shiryu'ya da sahip olduğunu düşünürsek bu hapishanede ikisini aynı anda İmparator dışında dizginleyecek adam olmamalı. Impel Down madem en büyük hapishane ve buranın lideri Magellan o zaman bu kadarı olsun olmalı.

Crocodile değil Jimbei değil Ace hiç değil. Vasco Shot, Avalo Pizarro.. bunların da gücünü bilmiyorum. Ama mesele bu değil eğer yakalanırlarsa dünyadaki tüm büyük korsanların gönderileceği yerin başına çeken adam bir çok kişiden güçlü olmalı ben demiyorum ki zamanın efsanelerinden Shikiyi alır. İmparator veya Amiral gücünde olmasada imparator komutanına boyun eğecek güçte olmamalı. Eskiden Shiryu'ya da sahip olduğunu düşünürsek bu hapishanede ikisini aynı anda İmparator dışında dizginleyecek adam olmamalı. Impel Down madem en büyük hapishane ve buranın lideri Magellan o zaman bu kadarı olsun olmalı.
Sana göre Magellan>tüm sağ kollar o zaman doğru mudur?

Tüm sağ kollar değil. Beckman'i dışarıda tut. Shanksı tayfa biraz ilginç çıkacak bence. Rayleigh, Backman, gelecekteki Zoro geri kalanı ezer
Çok yanlış bir yoldasın. Şu an senle hemfikir olan 5 kişi bulamazsın. Kata, Marco, seri sonu Shiryu ve King'i Magellan gömer hee
Vay anasını :good::alkis:

Valla benim gözümde hala İmparator seviyesinde değil.Kaidonun 2 3 Thunder Baugasına bakar bana göre kendisi
Diyorsun ki Bb tam anlamıyla imp. olduğu zaman Shiryu da Magellan seviyesine çıkabilir. Valla Zoro inşallah bu arc King'le karşılaşmaz dua edin. Karşılaşırsa yandınız o kadar diyorum :gamyon:

Hangi savaşa girmiş de hangi meyveyi yiyip fark atmış ? Adamların bildiğimiz tek savaşı Marcolar.Yedigi meyve ise k.hakisi olan adam karşısında çöp olacak bir meyve.

Krakerin tek kuklası bile yeter buna.Kuklayı kıramaz.
Adam bildiğin hapishane görevlisi.Yonko tayfasıyla dövüşüyor dediğim Marcolar'dı zaten :D ,2 yıl korsanlık yapıyor yani kısaca aktif oluyor,üzerine meyve yiyor.O meyvenin uyanışı mutlak görünmezlik olursa ben gram şaşırmam.Gram sevmem bu herifi ama Teach gibi adam herhalde o meyveyi en güçlü adamına yedirdiyse bir nedeni vardır.

Çok yanlış bir yoldasın. Şu an senle hemfikir olan 5 kişi bulamazsın. Kata, Marco, seri sonu Shiryu ve King'i Magellan gömer hee
Vay anasını :good::alkis:

Diyorsun ki Bb tam anlamıyla imp. olduğu zaman Shiryu da Magellan seviyesine çıkabilir. Valla Zoro inşallah bu arc King'le karşılaşmaz dua edin. Karşılaşırsa yandınız o kadar diyorum :gamyon:
Shiryu şu an Magellandan güçlüdür.Ayrıca Zoro King'i yenemez.Bi kere kapışmayacaklar bile.Eğer kapışırlarsa (ki oda bu belli olmaz sonucu) Zoro hareket dahi edemez.Kaidoyu durduracak kişiler arasında Zoro :gamyon:

Burun kıvıranlar oldu ama aldığı meyveyle bu adam sizi çok şaşırtacak.

Ki,haki,reiatsu,çakra hepsi birbirinin laciverdi derken atlanan bir nokta var.Satır aralarını iyi okumak lazım.Bu özellikler birbirine benzerken varlığını gizleme gibi bir özellik de var.Bunu da işte enerjini gizleyerek yapıyorsun bu enerjiler çakra deniyor reiatsu deniyor onlar ayrı konu.

Shiryuu fiziksel görünmez olup birde üstüne bunu yaparsa algılanamaz hale gelecektir.Satır araları demiştim.Rayleigh gözlem hakiyi niyet okumak empati gibi adlandırıyor.Fuji'nin Sabo'nun hislerini birebir hissetmesi şeklinde.Yani birisi çıkıp da duygusuz robot gibi soğukkanlılıkla hareket ederse gözlem haki işe yaramayabilir.

Gelecek görme dışında tabii.Gelecek görme nasıl işliyor o kısım belirsiz.Onun niyetle,duyguyla alakası olduğunu pek sanmıyorum.

Zoro'ya kolay gelsin.Geleceği görmezse işi çok zor.

Burun kıvıranlar oldu ama aldığı meyveyle bu adam sizi çok şaşırtacak.

Ki,haki,reiatsu,çakra hepsi birbirinin laciverdi derken atlanan bir nokta var.Satır aralarını iyi okumak lazım.Bu özellikler birbirine benzerken varlığını gizleme gibi bir özellik de var.Bunu da işte enerjini gizleyerek yapıyorsun bu enerjiler çakra deniyor reiatsu deniyor onlar ayrı konu.

Shiryuu fiziksel görünmez olup birde üstüne bunu yaparsa algılanamaz hale gelecektir.Satır araları demiştim.Rayleigh gözlem hakiyi niyet okumak empati gibi adlandırıyor.Fuji'nin Sabo'nun hislerini birebir hissetmesi şeklinde.Yani birisi çıkıp da duygusuz robot gibi soğukkanlılıkla hareket ederse gözlem haki işe yaramayabilir.

Gelecek görme dışında tabii.Gelecek görme nasıl işliyor o kısım belirsiz.Onun niyetle,duyguyla alakası olduğunu pek sanmıyorum.

Zoro'ya kolay gelsin.Geleceği görmezse işi çok zor.
Shiryu miryu hikaye. Bu işin bir heyecanı yok aslında. Zoro hepsini kesecek, alayımız bunu biliyoruz. Gerisi tırıs fırıs.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık