Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Shiryu vs. Magellan

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Magellan

Kullanılan: 34 55.7%
  • Shiryu

Kullanılan: 27 44.3%

• Kullanılan toplam oy
    61
Magellan meyvesiyle alan hasarı vurduğu için birde zehirle istediği alanı kısıtlayabileceği için görünmezlik sorun olmaz bence birde o kadar eşit olsalardı müdür shiryu olurdu bence
Meyve yeme olayı ve muhtemel final bosslarından biri olma durumu o eşitliği bozuyo. Aradan 2 yıl geçti. Ama 2 yıl öncesini düşününce haklısın

Bir de görünmezlik meyvesini hafife almayın. Çok üst düzey gözlem hakisi olmadığı sürece Shiryu'yu sezeceklerini sanmıyorum. Meyve bu kadar çöp olsa Shiryu'ya verilmezdi.
Teach gibi kalleş birisi boşuna yedirmez zaten o meyveyi.Adam akıllı gözlem yoksa direk dövüşü bitirir 1,2 hamlede o meyveyle.

Shiryu : Magellan kaptanımı yine döv lütfen.Kendine amiral dedirtiyor.
Magellan : Bana bak bir daha Kata ile takıldığını duyarsam bu kez müebbet yersin.

@Charlotte Katakuri :hhh:
Kata'yla takılsaydı adamlık öğrenirdi :(

Geçmişte dövüştüler diyenler için yazıyorum umuyorum ki mantıklı gelecektir.

Bence fiske bile vurma yok adam suçunu kabul etti oradan kaçamayacağını bildiği için ve daha fazla suç işlememek için paşa paşa kodese girdi.İyi de yaptı ödül yok çünkü başında tam olarak suçlu sayılmaz.O sebepten ötürü zorda kalınca göreve devam etsin diye saldılar adamı.Karşı gelse karasakalın üstüne asla salmazlardı.

Teach gibi kalleş birisi boşuna yedirmez zaten o meyveyi.Adam akıllı gözlem yoksa direk dövüşü bitirir 1,2 hamlede o meyveyle.

Kata'yla takılsaydı adamlık öğrenirdi :(
Adamlık dersi bir : Sana alın teriyle tatlılar pişiren aşçılar nasıl kesilir ?
Shiryu : Gerek yok hacı nasıl kesilir biliyorum.

:hhh::hhh::fool:

Öncelikle shiryu nun meyve saldırı vermiyor.Savunma olarak kullansa yine açığa çıkar zehirli gaz saldırı var meyve iptal.Güç olarak gelişti shiryu dersek bunun da yc1-2-3 ler ile kapışmış olması lazım.Bu olmadı.Ya da daha orta seviye karakterler ile kapışması lazım.Cavendish barto gibi.Bunlar da o karakteri 50 den 70 e çıkarır en fazla.Magellan malum kapalı alanda ve kendini geliştirmesi hem zor hem yavaş.Açık alan için düz beraberlik,kapalı için de magellan daha geç yıkılır diyorum.Bu adama yaklaşmak cidden döt isteyen bir şey.Hele ki hızlı venom mod a girerse ya garp olacaksın haki basacaksın ya da seni destekleyecek meyve olacak başka şansın yok.Hala zehri osuruk sanan var bu konuda bile üzülüyorum :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık