Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Shiniori'nin Anime Arşivi

@shiniori senin sayende aşırı kaliteli animeleri elde ediyorum. Bunun için gerçekten çok teşekkür ederim. Bir de senden bir isteğim var. Dragon Quest animesinin torrent'i bozuk. Bir de sadece İngilizce alt yazılısı var. Türkçe alt yazılısını da koyabilir misin ? Teşekkür ederim. Cidden bana güzel kaynak sağladın . ❤

@shiniori senin sayende aşırı kaliteli animeleri elde ediyorum. Bunun için gerçekten çok teşekkür ederim. Bir de senden bir isteğim var. Dragon Quest animesinin torrent'i bozuk. Bir de sadece İngilizce alt yazılısı var. Türkçe alt yazılısını da koyabilir misin ? Teşekkür ederim. Cidden bana güzel kaynak sağladın . ❤
Bu arada bu torrent'i yapman aşırı çok iyi olmuş 74 GB'lik Sailor Moon'u tek tek indirmek cidden işkence olurdu...

Adamı kovmuşsun siteden gitmiş, şimdi de sevgi pıtırcığı laflar... Ne ayaksın sen Kuroashi?!

merhabalar kolay gelsin iyi forumlar paylaşımlar son süray torrent üzerinden devam ediyor. cenazeden ötürü foruma girememiştim kaldığımız yerden devam iyi indirmeler. bilmeyenler için söylüyorum ben raw paylaşımcısıyım fansub paylaşmıyorum bunu bilmenizi istiyorum iyi seyirler simdiden. @Kuroashi no Sanji Dragon Quest sırası geldiğinde yüklenicektir merak etme her harddisk'deki animeler alfabetik sıraya göre yüklenicektir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık