Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Shimotsuki Ryuma vs. Monkey D. Garp

Bu savaşı kim kazanır?

• Ryuma, onun köyünden değilmişçesine böler.

Kullanılan: 120 39.1%
  • Garp, Chinjao'ya yaptığı gibi kötürüm de bırakmaz, kelle paça yapar.

Kullanılan: 137 44.6%
  • Berabere kalınır, ardından ek sıkışılır.

Kullanılan: 50 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    307
Kaido'nun miço haliyle şu anki hali arasında güç farkı yok mudur mu dedim ben ?

Niye Kaido miço haliyle Wano'yu basıp Oden'i öldürmüş gibi yorum yaptın anlamadım. Bilmeyen öyle zannedecek bişey değil.

Hayır insan Kaido üzerinden olmasa da Wb üzerinden akıl yürütür. Garp'ı kahraman(!) yapan olayın ne kadar büyük bir hadise olduğunu söylemeye gerek yok. Tanrı Vadisi olayındaki Wb'nin 3 yıl sonraki hali yani 44 yaşındaki haline destur, ya Allah çektiren bir adamı sen ne seviyede bekliyorsun ?

WB 44 yaşında yonkouydu demiyorum ama Wb'nin seviyesi konusunda belki bir fikir verir; Shanks 33 yaşında yonkouydu :byee:

He bi' de Kaido'yu 50 yaşında bekliyorsun ya.. Al sana Wb'nin 52 yaşındaki beybi feys hali:

Bu da Kaido'nun 50 yaşındaki(!) hali:

İyi beklemeler, başarılar :byee:
Ben böyle bir şey demedim,sen seviyorsun bu iyi beklemeler demeyi he :d. Senelerdir bekletiyon herkesi ayıp ediyosun denset sucuğum.

Üye silindi 1004

Valla beklediğimden fazlasını aldım şu ana kadar. Hani dediklerim ve beklediklerim konusunda hala hiçbir şey olmamış, hiçbir gelişme yaşanmamış gibi bekleyenler varsa onlara bir şey diyemem.
"Zoro Wano'yu içten fethedip tüm samurayları altına alacak Luffy WCI'dan dönene kadar."

Beklentilerin fazlasıyla yaşandı üstadım.

Dışarıda çok biliniyor gibi değil zaten. Tüm Dünya’yı gezmiş birisinin baya ünlü olması lazım. Dojo çıkışlı Zoro’nun bile Ryuma hakkında en ufak bi fikri yok. Kılıç ustalarının ağababası Mihawk’tan da bi yorum gelmedi Zoro’nun kılıcı gördüğü halde. Belki tümüyle Wano dışına çıkmamış bi halk kahramanı olur bu sefer.
Zoro ve moria, Ryumayı tanıyordu. Moria laf olsun diye gidip Ryumanın cesedini almadı.

Üye silindi 1004

Zoro ve moria, Ryumayı tanıyordu. Moria laf olsun diye gidip Ryumanın cesedini almadı.
Moria güçlü ceset arıyor zaten tanıması gerekiyor. Ölümsüz ordusu kurmaya çalışan adam. Moria ve Zoro dışında öyle tanıyan kim vardı? Moria'nın imkanı olsa Roger'ın cesedini bile çalardı ama onu yakmışlardır.

Zoro aslında çoktan yaptı o işi.:D Ama çaktırmıyor.
Zoro devrim yaptı aslında Kaido ve Orochi yalnız şu an haberleri yok :D

Amirallerin yonkolara yakın olduğunu gösteren bir şey yok asıl.Jozu'dan omuz yiyince ağzı burnu dağılan adamlar bunlar.Yonko dedigimiz kişiler dandik darbelerle göğü yarıyor.
Bu nasıl manga yorumlamaktır ? Yahu Garp karnından yarılıyor da uykusundan uyanmıyor.Çöp luffy g2 ile kan alıyor Garptan.Genç yaşlı fark etmez Garp big momı eşşek sudan gelene kadar döver.Deniz canavarı kol alıyor şenksten.Bu adamlar insan doğal olarak haki savunması yapmadıkları zaman kanayabiliyorlar.Sen herkesi Kaido gibi özel zannettiğin için yanılıyorsun.

Jozu kan aldı da ne oldu tek yedi gitti.Aradaki uçurumu mangaka daha nasıl izah etsin ki sana.Gösteriyor almıyorsun.Anlatıyorum kulp buluyorsun.İstediğin gibi düşünmekte özgürsün.Haki savunması yapmadığı için koskoca korsan kral kılıçla idam ediliyor yahu bu mangada daha ne.

Roger çöp iki tane çöp denizciye öldü xd

Üye silindi 1004

Bu nasıl manga yorumlamaktır ? Yahu Garp karnından yarılıyor da uykusundan uyanmıyor.Çöp luffy g2 ile kan alıyor Garptan.Genç yaşlı fark etmez Garp big momı eşşek sudan gelene kadar döver.Deniz canavarı kol alıyor şenksten.Bu adamlar insan doğal olarak haki savunması yapmadıkları zaman kanayabiliyorlar.Sen herkesi Kaido gibi özel zannettiğin için yanılıyorsun.

Jozu kan aldı da ne oldu tek yedi gitti.Aradaki uçurumu mangaka daha nasıl izah etsin ki sana.Gösteriyor almıyorsun.Anlatıyorum kulp buluyorsun.İstediğin gibi düşünmekte özgürsün.Haki savunması yapmadığı için koskoca korsan kral kılıçla idam ediliyor yahu bu mangada daha ne.

Roger çöp iki tane çöp denizciye öldü xd
Canavar farkını hiçe sayan çok. Big Mom, Beyazsakal ve Kaido haki savunması yapmadan eğlencesine Akainu'nun yumruğunu yiyebilir. Shanks aynısını denese ölür.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık