Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Shimotsuki Ryuma vs. Monkey D. Garp

Bu savaşı kim kazanır?

• Ryuma, onun köyünden değilmişçesine böler.

Kullanılan: 120 39.1%
  • Garp, Chinjao'ya yaptığı gibi kötürüm de bırakmaz, kelle paça yapar.

Kullanılan: 137 44.6%
  • Berabere kalınır, ardından ek sıkışılır.

Kullanılan: 50 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    307
Ryuma'yı efsane olarak görmelerini bırak, şu var; o dönemdekiler güçsüzdü, Ryuma tek bşaına değildi. Haydi güç seviyesini tam bilmediğimiz için bir belirsizlik durumu olsun da, neden daha güçsüz olarak yorumlanıyor? Dünya Soylularından bahsediyoruz, koskoca Dünya Hükümeti o zaman ne kadar güçsüz olabilir? Hiç mi Akainu veya Kizaru kadar adamları yokmuş. :D Dünyadaki herkes güçsüzmüş galiba o zaman.

Hele Ryuma tek başına değildi demek ayrı bir olay. Garp acaba tek başına ne başarmış çok merak ediyorum. Kahraman unvanını Roger'ın yardımı sayesinde alıyor, Roger'ın Kral olmasını engelleyemiyor. Ailesini bile koruyamıyor. :/ Yinede adamın gücünü küçümsemiyorum, basiretsiz olsa da gayet güçlüdür. Hatta Ryumayı yenebilir, ancak neden Ryuma'nın yaptıkları küçümseniyor çok ilginç. :D

Ülkeni ele geçirmek isteyen Dünya hükümeti ve ülkedeki altınları ele geçirmek isteyen korsanlara karşı ülkeni savun güç seviyesi düşük olsun. Altın ülkesi olarak anılan ülkeni Samuray ülkesi diye anmalarını sağla. Kılıcını karart, Ray ve Shanks yapmadığı için önemsiz olsun. Savaşta ölmek yerine ilginç bir şekilde 47 yaşında hastalıktan öl. Hani Usopp falan bile daha önce hiç hastalanmamıştı.
Bu bilgi değişmezse Ryuma da genç yaşta ölmüş. :/ Ryuma, Oden... Zoro da mı böyle olacak yoksa?

Bu bilgi değişmezse Ryuma da genç yaşta ölmüş. :/ Ryuma, Oden... Zoro da mı böyle olacak yoksa?
Ryuma 47 yaşında hastalıktan ölmüş ve yaşarken efsane olmuş. Roger 53 yaşında hastalanıp teslim olarak ölmüş ve yaşarken efsane olmuş. Söyleyeceklerim bu kadar. Klas adamların efsane olması için çok yaşamaları gerekmiyor ve hatta kimse onları öldüremiyor :a: :D

Ryuma 47 yaşında hastalıktan ölmüş ve yaşarken efsane olmuş. Roger 53 yaşında hastalanıp teslim olarak ölmüş ve yaşarken efsane olmuş. Söyleyeceklerim bu kadar. Klas adamların efsane olması için çok yaşamaları gerekmiyor ve hatta kimse onları öldüremiyor :a: :D
Uzun yaşayanlar bir yerden sonra milletin maskarası oluyorlar zaten. Zoro da ölsün. :D

Üye silindi 1004

Yonkoularin amirallere yakın olduğunu gösteren bir şey de yok ona bakarsan.
Aslında bakarsan var. Sadece meyveleri bile Yonkou façası bozacak seviye. Fiziksel güçleri, dövüş becerileri, CP teknikleri, meyvedeki uzmanlıkları ve taktiksel becerilerini mevzuya dahil etmiyorum bile. Hani kum logiası yedim başka vasıf yok seviyesi değil :)

BM ile Kaido arasında 18 yaş var diyorsan ben de gülerim.

Bok atmaya gerek yok. O zamanki Kaido kaç yaşında olursa olsun (ki bence en kötü ihtimalle 40'larına yakın bir Kaido vardı Oden'in karşısında) amiralden güçsüz olmadığı kesin.. Hee miço Kaido ya da Dof, Kata seviyesinde bir Kaido falan bekliyorsanız iyi beklemeler.
Miço Kaido ve Big Mom ne seviyededir sana göre?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık