Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Shimotsuki Ryuma vs. Monkey D. Garp

Bu savaşı kim kazanır?

• Ryuma, onun köyünden değilmişçesine böler.

Kullanılan: 120 39.1%
  • Garp, Chinjao'ya yaptığı gibi kötürüm de bırakmaz, kelle paça yapar.

Kullanılan: 137 44.6%
  • Berabere kalınır, ardından ek sıkışılır.

Kullanılan: 50 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    307
Rocks gibi tayfayı bile geride bırakabilirler ama çok güçlüydüler o zaman. :) xd
La adam bölümün içinde bunlar şimdi birleşirse dünyanın gördüğü en korkutucu tayfa olur demiş Rocks'ı anlattığı bölümde, arkadaş da diyor ki güçleri arasındaki farkı abartıyorsunuz. Tövbe estağfurullah ya :D Hani göreceli bile değil, adam demiş ki "38 sene önceki hallerinden çok daha fazla güçlüler" ama yok, burada biz Garp haterı olduğumuz için böyle diyoruz. Şaka gibi yeminle :d

Kaptan olduğu için önde duruyor olabilir mi acaba ? Wb'de zaten silahımı kaldırayım da az havayı döveyim diyordu.
Önde duruyor demedim.Neden Garp ve Roger ona bakıyorlar onu hedef almışlar yani.Madem 2 vs 4 oldu diyorsunuz tek bir düşmana odaklanmaları tamamen saçma.Toplu savaşta karşına çıkan gruba karşı tetikte olursun.Dördü de güçlü isimlerken hele.
Xebec'in karakterist özelliklerini biliyor muyuz da Xebec'in vs tarzını söyleyebiliyoruz?
2 vs 1 varsa kaptanın kararı olabilir.Wb Oden ve Shanks ile dövüşürken diğerlerine çekilmelerini söylüyor.Karasakal da dövüşürken aynı şekilde.

2v4 yok ama 2v1'e kesin kesin yazmaniz şaşırtıyor.

Buradan yurumeniz anormal geliyor ama. Buradan Garp gömmek ne kadar mantıklı onu da anlamıyorum :bilmem:

Shiki ile 2v1 yapıyor diyorsunuz, hava olayları olmasa Shiki Rogeri alira takiniliyor mu merak ediyorum :bilmem:

Big Mom da kızı Smoothieden güçlüdür o yaşta

2 vs 1 varsa kaptanın kararı olabilir.Wb Oden ve Shanks ile dövüşürken diğerlerine çekilmelerini söylüyor.Karasakal da dövüşürken aynı şekilde.
Wb konusunda haklısın. Big Mom konusunu da örnek olarak gösterebiliriz.(Katakuri'nin çerçeveyi kurtarması üzerine Big Mom'un söylemi v.s)

Karasakal böyle bir şey dedi ama sonradan adamları kaptanın emirlerine bakmaksızın kendileri harekete geçti.(Van Augur'un Ace vs'sine müdahalesi,Burgess'in Sengoku vs'sinde müdahalesi) Hali hazır da bu durum Wb için de olabilirdi. Belki ilkte bir 2vs1 olmuş olabilir dediğin gibi ama sonradan 2vs4 bir şekilde gelişmiştir bu olay ve sonucu yine değişmeksizin bu tayfanın dağıldığı belirtilmiştir. Yani tamam araları kötü olabilir ama iş tayfaya geldiği zaman ne olduğuna bakılmaksızın karakterlerin kendi istekleri doğrultusunda müdahaleleri söz konusu olduğu mevcut. Ben 2vs1'e pek sıcak bakmıyorum açık konuşmak gerekirse ama farklı bir bakış açısıyla bakınca 2vs1'de mantıklı geliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık