Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Shimotsuki Ryuma vs. Monkey D. Garp

Bu savaşı kim kazanır?

• Ryuma, onun köyünden değilmişçesine böler.

Kullanılan: 120 39.1%
  • Garp, Chinjao'ya yaptığı gibi kötürüm de bırakmaz, kelle paça yapar.

Kullanılan: 137 44.6%
  • Berabere kalınır, ardından ek sıkışılır.

Kullanılan: 50 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    307
Ryuma kılıcını kara kılıç yapabilmiş. Oden yapamamış. Oden bir şekilde yenilmiş. Ryuma hiç yenilgi görmemiş. Oden'in kızı bile Ryuma'nın kılıcını Oden'in kılıcından değerli görüyor. Oden daha büyük bir kılıç ustası olsaydı öyle görmezdi.
Roger'ın, WB'nin, BM'ın ve diğer kimsenin kılıcı kara değil. Önemli bir şey değil o kadar.

Ryuma da yenilebilir. Bu da Oden'den güçlü olduğunu göstermez. Karşılaştırma yapılabilecek bir şey değil.

Dedenden eski tüfek kalır. Elinde otomatik tüfek olur. Anlamı ve önemi var diye eski tüfeği alırsın.

Üye silindi 1004

Ryuma döneminde amiral seviyesi adamlar olmasaydı, Akainu çoktan Wanoya girerdi. Bir amirali göndermeye korkmazdı. Demek ki Ryuma döneminden beri amiralleri de geri püskürtmüşler.
Hükumet kaç yıllık o zaman? 800 yıllık sürecin hangi aşamasında gelişiyor o olay? Hükumet daha 50 yıllıkken ne amirali? 100 yıllıkken ne Akainusu?

Garp'ın daha çok toşbillerini övebiliriz bu durumda.
Orasını bilmem torunu bile Grand Line'a yetecek insan üstü fiziksel güce sahipti. Meyveden bağımsız. Kendisi geçken 50 kat daha güçlü değildiyse sıkıntı var demek.

Roger hakili tükürük atsa sopunun belinden çıkarır o tükürüğü, ne antremanı.

Gördüğümüz kadarıyla da Garp'ı görmedik ki, ona da yaptığın varsayım. Ryuuma en güçlüymüş döneminde, bu kadar eziklenmesi bana garip geliyor. Sen git kutsal, korsan cart curt ne varsa tokatla, millet de seni gavat bi denizciye akşam yemeği yapsın.
Reis bende tamamiyle dönemine dair ne kadar güçlü olduğunun bilmediğimiz ve bir ejderhadan gücünü tahmin etmenin imkansız olduğu bir adamın serinin zirve karakterlerinden birinin yanına konmasına karşıyım. Ünvan sağlam bir rakip/rakipler olmadan içi boş bir terim değil midir ? Sadece buna cevap verir misin.

O dönemlerde amiral seviyesi adamlar varsa Ryuuma tabii Garp'la karşılaştırabilir pekala ama bana pek varmış gibi gelmiyor..

Ryuma'nın dönemi hakkında bilgimiz yoksa neden ''Garp şöyle döver, böyle döver,'' yazıyorsunuz? Mantığa bak. :D
O zaman ben de yazayım; Ryuma'nın dönemini bilmiyoruz ama Ryuma tek atar.
Kutsallar ne zaman bir yere girmek isteyip de girememişler acaba? +Olarak da korsanlar.:rolleyes:

Ryuma'nın dönemi hakkında bilgimiz yoksa neden ''Garp şöyle döver, böyle döver,'' yazıyorsunuz? Mantığa bak. :D
Kutsallar ne zaman bir yere girmek isteyip de girememişler acaba? +Olarak da korsanlar.:rolleyes:
Girmek istese girerler ki? Oden zamanında veya şuanki zamanda Hükümeti veya Yonkouları durdurabilecek bir güç var mı Wano'da?

Wano'ya girilememesi Oda tarafından abartılıyor ki herkes girip girip durmuş zaten.

Üye silindi 1004

Ryuma'nın torunu var mı? Yok. Garp'ın torunu var mı? Var. Korsan Kralı olmaya en yakın kişi mi? Evet :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık