Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Shimotsuki Ryuma vs. Monkey D. Garp

Bu savaşı kim kazanır?

• Ryuma, onun köyünden değilmişçesine böler.

Kullanılan: 120 39.1%
  • Garp, Chinjao'ya yaptığı gibi kötürüm de bırakmaz, kelle paça yapar.

Kullanılan: 137 44.6%
  • Berabere kalınır, ardından ek sıkışılır.

Kullanılan: 50 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    307
Garp buna kılıcı yedirir. Çıplak elle döve döve Wano'nun yolunu hafızadan sildirir. Ben niye buraya geldim diye kendisini sorgulamaya başlar. Hafıza kaybından sonra da ara ara travmatik anlar yaşayabilir ön belleğinde. Garp bu tutmasalar küçük enişteyi ortada sülale kalmaz. D.'nin iradesine itaat edecek tüm paslı kılıçlar.

Ryuma çağının zirvesi.

Ryuma - Joyboy - Roger & Wb - Gelecekte Luffy

Çağın zirvesi olan adamlar ancak çağın zirveleriyle eşleştirilebilir. O da belirsiz olur.

Ryuma vs Roger ?
Ryuma vs Joyboy ?
Ama çağının bilmem kaçıncı adamıyla zor o işler. :)

kralın eline biraz çağın zirvelerinden bulaşmış.

Ryuma kazanır.Önceden garp demişim ama zirve garp şuanki big mom veya Kaidoyu yeneceğini sanmıyorum O öncedendi ryuma ise Kaido ve Bm ye en yakın kişi bence onlara fazla zarar verecek tek karakter.Odende bunu gördük.Ryuma > Oden olduğuna göre.

Garp gördüğümüz kadarıyla one piece'te ki en güçlü busoshoku hakiye sahip kişi.
Daha ne tarz rakipleri olduğunu bile bilmediğimiz tek hüneri ejderha teklemek ve "güçlü" diye nam salan bir avare ile karşılaştırılması ilginç.. Hatta Ryuuma ilk karşılaşmaların da Cyrano'nun ilk hamlesinde etkisiz kalmış hatta fanlar kabul etmek istemese de yenilmiştir . Tekleyebileceği adama bir hamlede etkisiz kalacak kadar dikkatsiz kişiyi Garp ham ham yapar :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık