Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Shimotsuki Ryuma vs. Monkey D. Garp

Bu savaşı kim kazanır?

• Ryuma, onun köyünden değilmişçesine böler.

Kullanılan: 119 39.0%
  • Garp, Chinjao'ya yaptığı gibi kötürüm de bırakmaz, kelle paça yapar.

Kullanılan: 136 44.6%
  • Berabere kalınır, ardından ek sıkışılır.

Kullanılan: 50 16.4%

• Kullanılan toplam oy
    305
Yok yok öyle üstün körü atlama. Bu adamlar Joy Boy'u bilmiyorlar. Kaido'nun yenen kişi Joy Boy adlı savaşçı imiş diyorlar. Bunların eski Joy Boy'dan haberi felan yok. Kaido yenip ülkeyi kurtarması üzerine biliyorlar öğrendiler. Bu adam ile bir tek Ryuma rekabet edebilir diyorlar.:D

O yüzden hiç kıvırmayın.:D
Ciddi konuşacaksan Luffy'nin gücünü tartışmayı artık gereksiz görüyorum. Nika hali anormal bir şey. Çizgi film karakteri. Seviyesi yok. Onun gücünü tartışmak zaman kaybı. Havada koşan karaktere seviye mi biçelim? Mangakanın istediği gibi eğip bükebileceği seviyede. Tüm evrenle vs atıp kazansa saçmalığını ispat edemeyiz. Ne seviyede istiyorsan o seviyede görebilirsin ayıplamam.

Bu arada ryuma yi tanrı yapan wano değil op dünyası. Sorgusuz garp savunan biris olarak ryuma>garp yazarım. Hatta JB>ryuma>garp=roger=wb derim.

Ciddi konuşacaksan Luffy'nin gücünü tartışmayı artık gereksiz görüyorum. Nika hali anormal bir şey. Çizgi film karakteri. Seviyesi yok. Onun gücünü tartışmak zaman kaybı. Havada koşan karaktere seviye mi biçelim? Mangakanın istediği gibi eğip bükebileceği seviyede. Tüm evrenle vs atıp kazansa saçmalığını ispat edemeyiz. Ne seviyede istiyorsan o seviyede görebilirsin ayıplamam.
Kaido gene öldürüyordu uyanış formundayken dövüşü de gt zoruyla yendi. Bu Kaido ada taşırken 60 bölümdür dövüşmekte olan Kaido bir de. Saçma salak işler peşinde Oda bu meyve mevzusunda da sanıldığı gibi dokunulmaz bir güç ulaşılamaz bir seviye değil.

Ryuma'yı Sword God yapan da bunlar.:D Bunları geçiniz.
Fatih Sultan Mehmet'in adını bilmekle Fatih Sultan Mehmet'in iq'sunu Atatürk ile kıyaslamak arasındaki fark gibi düşünebilirsen anlayabilirsin durumu.
Mihawk > seri sonu Zoro > Ryuma diyorum. Bir kanıtım var mı, yok. Ryuma diyenlerin de yok.
Mihawk > Seri sonu Zoro'nun imkanı yok öncelikle. Shonen okuyoruz sonuçta.
Ryuuma'nın kendi serisinde Mihawk'a benzeyen bir tipi kesmesi, ölümünden yıllar geçmesine rağmen "kılıç tanrısı" olarak anılması, Joy Boy'un rakibi denmesi vs. yeterli kanıtlar bence.

Fatih Sultan Mehmet'in adını bilmekle Fatih Sultan Mehmet'in iq'sunu Atatürk ile kıyaslamak arasındaki fark gibi düşünebilirsen anlayabilirsin durumu.

Mihawk > Seri sonu Zoro'nun imkanı yok öncelikle. Shonen okuyoruz sonuçta.
Ryuuma'nın kendi serisinde Mihawk'a benzeyen bir tipi kesmesi, ölümünden yıllar geçmesine rağmen "kılıç tanrısı" olarak anılması, Joy Boy'un rakibi denmesi vs. yeterli kanıtlar bence.
Sen neyi bilerek kıyaslıyon o zaman Ryuma'yı şimdiki Luffy ile? Tartışmayı saçma bir yere götürüyon.

Sen neyi bilerek kıyaslıyon o zaman Ryuma'yı şimdiki Luffy ile? Tartışmayı saçma bir yere götürüyon.
Yoo, dur başa saralım. Wanolulardan duyduğumuza göre Ryuuma Joy Boy'a rakipmiş. Adamlar tabii Joy Boy'un kim olduğunu ne kadar güçlü olduğunu vs. bilmiyorlar. Ama seriye dışarıdan bakan biri olarak ben biliyorum. Joy Boy'un şu anki Luffy'den güçsüz çıkma ihtimali yok. Dolayısıyla ona rakip olan Ryuuma da güçsüz değildir.

Yoo, dur başa saralım. Wanolulardan duyduğumuza göre Ryuuma Joy Boy'a rakipmiş. Adamlar tabii Joy Boy'un kim olduğunu ne kadar güçlü olduğunu vs. bilmiyorlar. Ama seriye dışarıdan bakan biri olarak ben biliyorum. Joy Boy'un şu anki Luffy'den güçsüz çıkma ihtimali yok. Dolayısıyla ona rakip olan Ryuuma da güçsüz değildir.
Bu adamlar Joy Boy bilmiyorlar. Sadece Kaido'yu yenen savaşçının adının Joy Boy olduğunu öğreniyorlar. Ve bu yaptığı kahramanlıkla (Kaido'yu yenip Wano'yu kurtarması) rekabet edebilecek tek isim olarak Ryuma Kılıç Tanrısı var diyorlar.

Olay bu.

Bu adamlar Joy Boy bilmiyorlar. Sadece Kaido'yu yenen savaşçının adının Joy Boy olduğunu öğreniyorlar. Ve bu yaptığı kahramanlıkla (Kaido'yu yenip Wano'yu kurtarması) rekabet edebilecek tek isim olarak Ryuma Kılıç Tanrısı var diyorlar.

Olay bu.
Joy Boy'u bilmiyorlarsa Kaido'yu yenen savaşçının adının Joy Boy olduğunu nereden öğreniyorlar?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık