Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Shanks'ın Kral Hakisi vs. Kid Korsanları

Kid korsanlarından kimler bayılır ?

• Eustass Captain Kid

Kullanılan: 3 3.4%
  • Killer

Kullanılan: 0 0.0%
  • Heat

Kullanılan: 21 24.1%
  • Wire

Kullanılan: 21 24.1%
  • Tüm tayfa üyeleri

Kullanılan: 29 33.3%
  • Kaptan dahil tüm tayfa

Kullanılan: 16 18.4%
  • Diğer

Kullanılan: 35 40.2%

• Kullanılan toplam oy
    87
Shanks hakiyi salarken Kidlerle arasında kaç kilometre mesafe olacağına göre cevap az buçuk değişebilir

Shanks vs Kid bir yana Kid tayfası bu tayfayı bizim tayfa gibi vslerle döverse helal olsun nasıl yaptınız derim ama op göz ucuyla okuma zamanı da gelmiş demektir.

Kemik kadro bayılmaz, Rayleigh saldığında da bayılmamışlardı.
Kime etki edeceğini ayarlayabiliyorlardı yanlış bilmiyorsam. Ray'in orada herkese etki edecek şekilde yolladığını düşünmüyorum. Yoksa deniz yıldızı arkadaş veya Nami gibi güçsüz isimlerin dayanabileceğini sanmam.

H.hakiden bayılmak çok aciz bir olay. İsmi olan tayfa üyelerinin hiçbiri bayılmaz. Titremeli sıçmalı ayin yaparlar en fazla. Umarım Shanks haki salmaz ama zaten tayfası cücük kadar bir de piyonlar gitti mi iyice felaket senaryosu. Bu kadar cünüplük tek adama fazla

Kid yazılmasına mı yanlış dedin, Kidd yazılmasına mı?
Kidd yanlış.

Eğlence platformunda gereksiz yazım kurallarına takılanların banlanması daha makul ve yerinde olacaktır. Çok boş yapıyorsunuz çünkü.
Sırf bu şekilde alınganlık yapma diye konudan bağımsız diye belirtmiştim halbuki. Boş yaptığım falan yok, ortada bir yazım kuralı da yok, insanlar karakterin ismini doğru bilsin istiyorum sadece.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık