Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shanks

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 375 83.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 73 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    448
Eğer animeyi iyi takip ettiyseniz. Shanks daha çok düzeni bozacak bir tehlikenin geleceğini adı gibi biliyor ve Beyazsakal'da olduğu gibi Goroseileri uyarmak için diyaloğa ve çözüme ulaşmak istiyor. Hem Denizciler ve Korsanların tarafı net bir şekilde iyi ya da kötü olarak ayrılmadığını kavrayacak kapasitede bir kişi olduğunu düşünüyorum. Bir de eski kutsal ejder olabilir ihtimali var ben Buggy'nin Kutsal ejder olabileceğını düşünüyorum. :))))))

Ohaaaaaa! çok iyi teori laaan! Xebec eğer kızıl saçlı biriyse ben bu teoriye yılan gibi sarılırım denize düşen masumlar gibi. :D
Rocks ölmeden önce Roger'ın yakasına yapışıp, yeni doğmuş bir bebeğin hiçbir günahı yoktur, çocuğum sana emanet diye söylenmiş meğer.

Ohaaaaaa! çok iyi teori laaan! Xebec eğer kızıl saçlı biriyse ben bu teoriye yılan gibi sarılırım denize düşen masumlar gibi. :D
Daha öncede çokça söylendi bu Chris'in belirttiği gibi.

Sebepleri çok tabii ve boş değil.

1. Shanks'ın ismi cismi belli değil.
2. Tayfasında Rockstar diye kızıl saçlı bir adam var. Ve Rockstar ile Xebec'in silüeti benziyor. Ne alaka denebilir tabii ama Rockstar sanki mangakanın önceden haber vermesi gibi geliyor bana. Bir de onurumu savunacağım filan diyordu Shanks'a. Belki de Xebec gibi deliydi Rockstar.
3-Shanks çok güçlü. Dragon Luffy, Roger Ace misali hep kan çekiyor bu seride. Bildiğin babalık testi.
4- Shanks olaydan 1 yıl önce doğdu. Yaşı tutuyor. Shanks Buggy gibi genç yaşta Roger ileydi. Belki de Buggy de bir Rocks üyesinin oğluydu.
5-Shanks Roger'ın şapkasını genç yaşta takmay başladı. Belki yine kandan ötürü Roger Shanks'ı seçti.
6-Rayleigh bebek tutmayalı uzun zaman oldu demişti. Bu niye Shanks olmasın?
7- Belki zorlama gelir ama Shanks'ın gorosei ile ilişkisinde dahi Xebec faktörü etkiliymiş gibi geliyor.
E biz bunu 30 sayı once söyledik.:artiz:
Ne güzel övmüştü lan beni sussan ölür müydün?
Rocks ölmeden önce Roger'ın yakasına yapışıp, yeni doğmuş bir bebeğin hiçbir günahı yoktur, çocuğum sana emanet diye söylenmiş meğer.
Annesi kaç ay karnında saklamış küçük Shanks'ı.

Daha öncede çokça söylendi bu Chris'in belirttiği gibi.

Sebepleri çok tabii ve boş değil.

1. Shanks'ın ismi cismi belli değil.
2. Tayfasında Rockstar diye kızıl saçlı bir adam var. Ve Rockstar ile Xebec'in silüeti benziyor. Ne alaka denebilir tabii ama Rockstar sanki mangakanın önceden haber vermesi gibi geliyor bana. Bir de onurumu savunacağım filan diyordu Shanks'a. Belki de Xebec gibi deliydi Rockstar.
3-Shanks çok güçlü. Dragon Luffy, Roger Ace misali hep kan çekiyor bu seride. Bildiğin babalık testi.
4- Shanks olaydan 1 yıl önce doğdu. Yaşı tutuyor. Shanks Buggy gibi genç yaşta Roger ileydi. Belki de Buggy de bir Rocks üyesinin oğluydu.
5-Shanks Roger'ın şapkasını genç yaşta takmay başladı. Belki yine kandan ötürü Roger Shanks'ı seçti.
6-Rayleigh bebek tutmayalı uzun zaman oldu demişti. Bu niye Shanks olmasın?
7- Belki zorlama gelir ama Shanks'ın gorosei ile ilişkisinde dahi Xebec faktörü etkiliymiş gibi geliyor.

Ne güzel övmüştü lan beni sussan ölür müydün?

Annesi kaç ay karnında saklamış küçük Shanks'ı.
Bak bu 3 oldu. Ben ne yazsam kimse takmıyor, yarım saat sonra sen yazınca aa, vay helal'ler havada uçusuyor. #korsanfanduybeni

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık