Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shanks

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 375 83.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 73 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    448
Barto durduk yere adamın bayrağını yakmıştı. Shanks öldürürse neden suçlu oluyor? Alanen bir çatışma ortamı yaratan Barto burada. Luffy'nin arkadaşı olanlar her istediğini yapma özgürlüğüne mi sahip?

Barto durduk yere adamın bayrağını yakmıştı. Shanks öldürürse neden suçlu oluyor? Alanen bir çatışma ortamı yaratan Barto burada. Luffy'nin arkadaşı olanlar her istediğini yapma özgürlüğüne mi sahip?
Adam her şeyden önce korsan. Bartolomeo çok boş bir hareket yapmıştı, cezasını çekecek gibi duruyor.

İşin tuhaf tarafı beklenenin aksine Shanks ve Teach hiç bir birlerine bulaşmadı.

Ya ben daha çok koskaca yonko'nun Barto'yu kovalamasına takılıyorum. :d
Bir de ben olsam önce Luffy'e haber verirdim yine de. Aralarında o kadar hatır olmalı yani.

Şanks mı olur IM olur ya da başkası mı olur bilmem ama Naruto'da olduğu gibi OP'dan da bir tane Aizen çakması çıkacak bence. Kubo farkı başka oluyor. :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık