Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shanks

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 375 83.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 73 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    448
Konuya biraz balıklama dalıyorum ama Roger'in şapka gençliğinden beri onda diye hatırlıyorum.
Yok, Sengoku God Valley savaşını kafasında canlandırdığı sırada Roger'ın hasır şapkası yoktu, onu söylemiş. Normal kaptan şapkası vardı kafasında. Yani Laugh Tale öncesi son adaya ulaştığında Shanks'i orada bulmuş olabilir diyor, şapkayı bebekken bırakmıştır kafaya falan.

Yok, Sengoku God Valley savaşını kafasında canlandırdığı sırada Roger'ın hasır şapkası yoktu, onu söylemiş. Normal kaptan şapkası vardı kafasında. Yani Laugh Tale öncesi son adaya ulaştığında Shanks'i orada bulmuş olabilir diyor, şapkayı bebekken bırakmıştır kafaya falan.
Yok la wikide 8 yaşında aldı diyor .He bence yıllar uyuyorsa Shanks Kutsal ejder eniği .Gorosei başka türlü kabul etmezdi

Yukarıda attım. Roger bıyıkları çıktıktan sonra yakışmadığı için hasır şapka takmayı bırakıyor. Tanrı Vadisinde Shanks'i bulunca zaten kullanmadığı şapkayı Shanks'e örtü yapmış olabilir.

Bu Roger de ne kadar öngörüsüz adam ya. Efsanevi meyvesi var çöp diye kullanmıyor, Efsanevi şapkası var bana yakışmıyor bu köylü işi kalıyor diye kibrinden takmıyor vs. :D

Yukarıda attım. Roger bıyıkları çıktıktan sonra yakışmadığı için hasır şapka takmayı bırakıyor. Tanrı Vadisinde Shanks'i bulunca zaten kullanmadığı şapkayı Shanks'e örtü yapmış olabilir.

Bu Roger de ne kadar öngörüsüz adam ya. Efsanevi meyvesi var çöp diye kullanmıyor, Efsanevi şapkası var bana yakışmıyor bu köylü işi kalıyor diye kibrinden takmıyor vs. :D
Kanka, attığını gördüm de. Benim bahsettiğim şey o değildi yanlış anladın. Yakışmadığı için takmadıysa tamamdır.

@Reaper Duke o bilgi hangi sayıda geçiyormuş?

Dediğim gibi mevzuya direk daldım biraz, yanlış anlamış olabilirim :D
God Valley' savaşından bir yıl önce Roger kimsenin ulaşamadığı son adaya ulaşıyor, başka bir ada daha olduğunu fark ediyor o Laugh Tale. Bir yıl sonra God Valley savaşı oluyor, orada hasır şapkası yok. Yani teoriyi yapan demiş ki son adada Shanks'ı bulmuş olabilir, oradan bağlamış.

God Valley' savaşından bir yıl önce Roger kimsenin ulaşamadığı son adaya ulaşıyor, başka bir ada daha olduğunu fark ediyor o Laugh Tale. Bir yıl sonra God Valley savaşı oluyor, orada hasır şapkası yok. Yani teoriyi yapan demiş ki son adada Shanks'ı bulmuş olabilir, oradan bağlamış.
One Piece Wiki'de bi 8 bi 9 diyor ama kesinki West Blue'da doğmuş 8-9 yaşında Roger Korsanlarına katılmış . Benim Kutsal ejder teoriside yattı usta :ühü:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık