Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Shanks Kılıç Ustası mıdır?

• Konbuyu başlatan fortime
  • Başlangıç tarihi

Shanks kılıç ustası mıdır?

• Kullanılan toplam oy
    356
Birader adamda Haki yok dedik, sonra baktık ki herkeste Haki çıkmaya başlamış bizde evet var dedik, sadece ben demişim gibi beni özel gösterme bu konuda, benimle beraber kaç kişi daha Haki yok diyordu, ama sizin hiç bir kanıtınız olmamasına rağmen Haki var diyordunuz, bu da sizi fan yapıyordu işte. Bak seride Tashigi'de vesaire Haki çıkmaya başlayınca biz olayı kabul ettik zaten, biz Mihawk'ta Haki yok diyorken seride en fazla 10 kişi de Haki görülmüştü, böyle bir durumda Mihawk'ın hiç bir iş yapmamasına rağmen Haki var denemezdi.

Ayrıca sen halen bak benim soruma cevap vermiyorsun, neden bu mevzuları ortaya attın belli, verecek cevabın olmadığından ve konuyu değiştirmek istediğin değil mi ? Sen eskileri konuşmayı bırakta adam gibi yazdığıma cevap veriyorsan ver, vermiyorsanda özelden yaz ne derdin varsa oradan konuşuruz, böyle şeylerle lafı değiştiremezsin yani.
Hala bu da sizi fan yapıyordu diyor adam yav biz kime ne anlatıyoruz. O olayın fanlıkla alakası yok o şu bak, seriyi ayaklı wikipedia gibi okumuyoruz.(Şu siz biz muhabbeti de saçma bireysel konuşalım ne Mihawk fanıydım ne de zoro fanı. Bireysel konuşamıyorsun çünkü ben elimden geldiğince kendimce yorumladım seriyi haki mevzusunu kapatmak için hard zoro fanlarının arkasına sığınıyorsun ama olmuyor usta o başka mevzu seninki başka) Biraz analiz bir irdeleme yetiyor. Şuan seninle tartıştığım için senden bahsediyorum. Adamına göre muamele, herkesi aynı şekilde açıklayamazsın olayları. Sen kanıt kanıt diye yıllarını harcayıp haki var diyen adamlara fan demiş ve kendini bu konuda haklı bulmuş kafadaki bi adamsın. Sorduğun soruların cevaplarını kendin verebilirsin keza bayağı basit ve saçma sorular olduğunu düşünüyorum, o yüzden üzerinde durmadım

Yahu Mihawk WB'ye slash sallamadan önce aramızdaki farkı görelim diyor ki aradaki fark nakama işte.Güç falan değil orada mesele.Saldırıyı WB değil Jozu karşılıyor.WB'nin ailesi var, nakamaları var.Oradaki vurgu basitçe bu.O saldırı üzerinden Mihawk'u küçük görmek çok gereksiz.
Ahaha uzun zamandır bir yoruma bu kadar gülmemiştim. :D
Bakış açısı mükemmel.:alkis:

. Sorduğun soruların cevaplarını kendin verebilirsin keza bayağı basit ve saçma sorular olduğunu düşünüyorum, o yüzden üzerinde durmadım
Benim gözümde taraflı olduğunu tekrar kanıtladığın için sana teşekkür ediyorum. Ve sorumu tekrarlıyorum.

Ayrıca wikipedia okuyanlara niye laf attın, wikipedia okuyamadığın için mi kıskanıyorsun yani olay bu mu ?

Bak şu soruyu sorduğum için lafı nerelere getirdin, ve boşuna o kadar boş muhabbet yaptın, istediğin kadar lafı değiştirmeye çalış ben bu sorumun cevabını alana kadar sormaya devam edicem.

Sen bana Mihawk'ın ne sebeple tam güç dövüşeceğini ve neden Marineford'da tam güç dövüşmediğini açıkla. Bu adamın ne bir amacı var ne bir tayfası, hiç bir zaman bir amaca hizmet etmeyen bir adam bu, sadece shichibukai ünvanının gereklerini yerine getiriyor.

Mihawk hangi sebeple tam gücünü ortaya koyacak ? Ve neden Vista veya diğer karşılaşmalarından daha farklı bir sebebi olacak ?

Şimdi bu sorunun üzerine sen geldin, sen zamanında Mihawk'ta Haki yok demiştin dedin, bu sebeple bu söylediklerinde yanlışa getirdin. Haki olayı ile bu olayın nasıl bir bağlantısı var ben çözebilmiş değilim, ama belli ki sen çözmüşsün kendince, o kadar akıllıysan gel benim soruma güzel bir cevap ver, bende senin fikrin diyip olayı kapatayım, ama sen cevap vermeyip, zamanında şöyle dedin böyle dedin diye kıvırıyorsun, yaptığın bu.

Son düzenleme:
Benim gözümde taraflı olduğunu tekrar kanıtladığın için sana teşekkür ediyorum. Ve sorumu tekrarlıyorum.

Ayrıca wikipedia okuyanlara niye laf attın, wikipedia okuyamadığın için mi kıskanıyorsun yani olay bu mu ?

Bak şu soruyu sorduğum için lafı nerelere getirdin, ve boşuna o kadar boş muhabbet yaptın, istediğin kadar lafı değiştirmeye çalış ben bu sorumun cevabını alana kadar sormaya devam edicem.

Şimdi bu sorunun üzerine sen geldin, sen zamanında Mihawk'ta Haki yok demiştin dedin, bu sebeple bu söylediklerinde yanlışa getirdin. Haki olayı ile bu olayın nasıl bir bağlantısı var ben çözebilmiş değilim, ama belli ki sen çözmüşsün kendince, o kadar akıllıysan gel benim soruma güzel bir cevap ver, bende senin fikrin diyip olayı kapatayım, ama sen cevap vermeyip, zamanında şöyle dedin böyle dedin diye kıvırıyorsun, yaptığın bu.
Ahahaha ya olum hakikaten inanarakmı yazıyorsun şöyle şeyleri? Yani sence benim ima ettiğim şey o mu :/ Haki muhabbeti açarım çünkü olayları irdeleyiş tarzında gram değişme yok. Sen kafa yapını değiştirmedikçe insanlar sana ne açıklarlarsa açıklasınlar boş. Bunu bildiğimden olayı oraya getiriyorum. Ayrıca sorduğun soruların cevabının ne önemi var la neyse tamam onun üzerine konuşalım hadi. Tek soruyla evrimi çökerten dayı triplerinemi girdin ne anlamadım sanırım senin için olayın kilit soruları bunlar. MF savaşında adamın ilgisini bir WB bir de Luffy çekti. Birine slash attı diğerini kovaladı başka bir olayı yok. Daha önce ilgisini, çöp olmasına rağmen Zoro çekti. Kesti ve seni bekliyorum dedi ondan önce canı sıkılmış gemi batırmış. Gene can sıkıntısını giderdiği için ortamdan uzaklaşmış Kreig'e saldırmamış adam Mihawk. Sen bu karakterde bir adamın neden (kendi davası olmayan üstelik) savaşta yer alıp tam güç dövüşmediğini sorguluyorsun bunun da cevabını kendi veremiyormusun yani güzel kardeşim? Neyse konu dağıldı çok. Ne düşünürsek o diyelim

Gravity

mihawk, shanks kılıç ustası olmasa onunla neden vs atsın? Shanksten haki dersi mi aldı yoksa :D

Ahahaha ya olum hakikaten inanarakmı yazıyorsun şöyle şeyleri? Yani sence benim ima ettiğim şey o mu :/ Haki muhabbeti açarım çünkü olayları irdeleyiş tarzında gram değişme yok. Sen kafa yapını değiştirmedikçe insanlar sana ne açıklarlarsa açıklasınlar boş. Bunu bildiğimden olayı oraya getiriyorum. Ayrıca sorduğun soruların cevabının ne önemi var la neyse tamam onun üzerine konuşalım hadi. Tek soruyla evrimi çökerten dayı triplerinemi girdin ne anlamadım sanırım senin için olayın kilit soruları bunlar. MF savaşında adamın ilgisini bir WB bir de Luffy çekti. Birine slash attı diğerini kovaladı başka bir olayı yok. Daha önce ilgisini, çöp olmasına rağmen Zoro çekti. Kesti ve seni bekliyorum dedi ondan önce canı sıkılmış gemi batırmış. Gene can sıkıntısını giderdiği için ortamdan uzaklaşmış Kreig'e saldırmamış adam Mihawk. Sen bu karakterde bir adamın neden (kendi davası olmayan üstelik) savaşta yer alıp tam güç dövüşmediğini sorguluyorsun bunun da cevabını kendi veremiyormusun yani güzel kardeşim? Neyse konu dağıldı çok. Ne düşünürsek o diyelim
Tamam bu kadar işte. Bir soru sordum, sende kendi fikrini söyledin olay bu kadar basit. Sana göre Vista, Mihawk'ın ilgisini çeken bir karakter değil demek ki, veya Crocodile.

Bana göre ise Daz Bones ilgisini çekiyorsa, Crocodile'da çekmeli, Zoro çekiyorsa Vista'da çekmeli, bu da benim fikrim.

Şahsi düşünceme göre şöyle sırala ya bilirim.
Zoro : kılıç ustası.
shanks : kılıç ustası değildir.
bogart :kılıç ustası.
Diamante : kılıç ustası değildir.
Shiliew : Kılıç ustasıdır.
Ryuuma : Kılıç ustasıdır.
Mihawk : Kılıç ustasıdır.
Rayleigh : Kılıç ustasıdır.
Wista : Kılıç ustasıdır.
Law : Kılıç ustası değildir.
Tashigi : Kılıç ustası.(Veya o yolda ilerliyordur.)
Kyros : Kılıç ustası.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık