Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Shanks Kılıç Ustası mıdır?

• Konbuyu başlatan fortime
  • Başlangıç tarihi

Shanks kılıç ustası mıdır?

• Kullanılan toplam oy
    356
Bir tek kara kılıç muhabbeti mi var? Zoro Kral Haki'yi saldırına eklemeye başladıktan sonra 3 kılıç tekniğine yeni bir isim koyuyor; En-Ō Santōryū diye. Manga'da gördüğümüz gayet kral haki eklendiği zaman kılıç tekniği olmaktan çıkmadığı, hatta Zoro'nun kendisine yeni bir teknik yaptığunu görüyoruz.

Düelloların da bazı şartları olduğu açık değil, Manga'nın hiçbir kısmında böyle bir şey geçtiğini hatırlamıyorum. Manga'da geçen şey Shanks ve Mihawk'ın efsanevi bir düello attığı. Ne haki kapatma mevzusu var, ne de bir şart olduğu.

Zoro Kral Haki'li saldırı yapıp, Mihawk'ın kılıca çentik atsa demek sana göre kılıç ustalığından çıkacak Zoro... Yazdıklarından onu anlıyorum, umarım ne kadar mantıksız şeyler yazdığını anlatabilmişimdir. Çünkü Shanks'ın daha güçlü olmasına rağmen şu haki kapatma mevzusunun hala konuşulması çok komik bir hal almaya başladı.
Zoro vs King'i oku o zaman.

Yani sırf takilmak için geldin ciddi muhabbet üzerine boş yapıyon Emre.:(

Boş muhabbeti geçte karasakal bile çizik atamamış.King’e 5 yazıyorsa Zoro’ya 10 yazdı.Bu ne demek oluyor Lunarian ırkına yonko bile ha deyince zarar veremedi.Birde King bunların çok iri versiyonuydu.Kaido ile dayanıklılığı kıyaslanması boşa değildi.

Boş muhabbeti geçte karasakal bile çizik atamamış.King’e 5 yazıyorsa Zoro’ya 10 yazdı.Bu ne demek oluyor Lunarian ırkına yonko bile ha deyince zarar veremedi.Birde King bunların çok iri versiyonuydu.Kaido ile dayanıklılığı kıyaslanması boşa değildi.
Niye Seraphimler King'ten daha farklı özelliklere sahip olamaz mı? Sadece King kadar mı dayanıklılar? Tipi Mihawk'a benzeyen King'in özelliklerini barındıran vücutları belki de kairosekiden yapılma aynı zaman da Kizaru'nun lazerini barındıran Mihawk'ınkine benzer kılıç taşıyan bir sürü farklı özellikle donatılmış.

Ayrıca King'in olayı icizn özellikle soğurma ya da iyileştirme gibi çalışıyor demiştim. Öyle çıkacak gibi duruyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık