Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Shaman King 2021

Animesinde şu sokak serserisi eskisi amerikalı otostopçu erkekle homoseksüel ilişki yaşıyordu. Manga'da da var mıydı acaba

Not:İlişki derken öyle ucu gösterilmeyen sevgililik değil. Araba sallanıyordu diyim
Eski animede öyle bir sahne mi varmış? :eek: Mangada öyle değildi, Sanji gibi güzel kadın görünce dibi düşen bir kişiliği var işte. Ama Lyserg'i ilk gördüğünde güzelliğinden etkilenip kadın sanıyordu galiba.

Eski animede öyle bir sahne mi varmış? :eek: Mangada öyle değildi, Sanji gibi güzel kadın görünce dibi düşen bir kişiliği var işte. Ama Lyserg'i ilk gördüğünde güzelliğinden etkilenip kadın sanıyordu
Öyleydi animede, kadın düşkünüydü. Ama bir ara amerikalo bir otostopçıyla tuhaf bir ilişkiye girdi. Bir ara aniden seviştiler. Bulursam atarım sahneyi :D

Öyleydi animede, kadın düşkünüydü. Ama bir ara amerikalo bir otostopçıyla tuhaf bir ilişkiye girdi. Bir ara aniden seviştiler. Bulursam atarım sahneyi :D
Merak edip mangada da öyle miydi diye baktım, adamla yolculuk boyunca ahbap gibi oluyorlar ve çok kanları kaynıyor birbirlerine. Ayrılırken sarılıyorlar. :oleyo:

Animesinde şu sokak serserisi eskisi amerikalı otostopçu erkekle homoseksüel ilişki yaşıyordu. Manga'da da var mıydı acaba

Not:İlişki derken öyle ucu gösterilmeyen sevgililik değil. Araba sallanıyordu diyim
Çocuk aklıyla izledik o zamanlar gerçi ama pek de ihtimal vermiyorum öyle bir şeye, yanlış anlamış olmayasın :D

Çok hoşuma gitti ilk bölüm. Amidamaru'nun hikayesi de güzelmiş.

Son sahnede çıkan çocuk iyi duruyor. İkinci bölümü bekleyelim bakalım ?
Ben de beğendim bölümü. Amidamaru'nun kısmı bi tık hızlı olmuş sanki ama hem Yoh'un hem de Amidamaru'nun ilk bölümün odak noktaları olmasını istemiş olabilirler.

Son sahnede çıkan çocuk adeta bir Sasuke, bir Ace :cool: Benim Yoh ve Hao dışında en çok sevdiğim karakter diyebilirim onun için. :D

Ben de beğendim bölümü. Amidamaru'nun kısmı bi tık hızlı olmuş sanki ama hem Yoh'un hem de Amidamaru'nun ilk bölümün odak noktaları olmasını istemiş olabilirler.

Son sahnede çıkan çocuk adeta bir Sasuke, bir Ace :cool: Benim Yoh ve Hao dışında en çok sevdiğim karakter diyebilirim onun için. :D

Yanlış hatırlamıyorsam mangada da bu kadar hızlı giriş yapıyordu.

@Kuroro

Manga'dan bir şey soracağım.

Daha o kısımlara gelmedim de, wiki'de gördüm. Yoh ve Ren'in en az Furyoku'ya sahip olması ilginç geldi. Gerçi furyoku tek başına bir güç göstergesi değildi demi?

Umarım Ryu ve Faust çok geri planda kalmıyorlardır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık