Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Shaman King 2021

Arayıp bulamamıştım bu konuyu da muhtemelen yanlış yere bakmışım. Yeni olmama verin, mazur görün...

Açıklandığı ilk andan beri bu animenin hype treninin makinistliğini ben yapıyor olabilirim. Ağır nostalji olacak, 10 yaşıma geri döneceğim, rüya gibi...

Umarım aşırı hızlı işleyip eldeki malzemeyi hızlıca tüketmezler. Gerçi bu Hiroyuki Takei titiz bir adam. Birkaç yıl önce başka bir remake teklifini kabul etmemişti. Bunca yıl bekledikten sonra içine sinmese bu teklifi de kabul etmezdi. Mangaka ile ilgili daha fazla şey öğrenmek isteyen olursa diye kısa bir söyleşi videosu koyuyorum. Türkçe altyazı bile eklemiş birileri.

Umarım aşırı hızlı işleyip eldeki malzemeyi hızlıca tüketmezler. Gerçi bu Hiroyuki Takei titiz bir adam. Birkaç yıl önce başka bir remake teklifini kabul etmemişti. Bunca yıl bekledikten sonra içine sinmese bu teklifi de kabul etmezdi. Mangaka ile ilgili daha fazla şey öğrenmek isteyen olursa diye kısa bir söyleşi videosu koyuyorum. Türkçe altyazı bile eklemiş birileri.

Ben seni yerim. Teşekkürler sevgili yöneticim.

Eski serisini izlememiştim.

Listemdeydi tam başlamayı düşünüyordum, yenisinin geleceği haberi çıktı, ama bu yenisini güncel izleyeceğim tabii.

Ses getirecek yeni seri planlıyorum diyor röportajında, çıktı mı acaba o dediği seri.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık