Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Serideki En İtici Bulduğunuz Karakter

Serideki itici ve sevmediğiniz karakterler

• Kullanılan toplam oy
    391
Bu kadar sevilmeyen karakterin arasına tayfadan birinin girmesi çok kötü umarım başına bir iş gelirde sevmeyenler olarak kurtuluruz. Gelişim yok , fayda yok komik desen bir iki yer harici komik değil , trip desen var , kaptanına ihanet desen var , şımarıklık var keşke Luffy dövdüğünde direkt bırakıp gitselerdi.
Op karakterleri genel olarak iyi işlenmiyor serinin ana karakteri Luffy bile 1000 bölümü aşkındır okumamiza ragmen o kadar kaliteli bir karakter degil ne öyle aman aman bir gelisimi var ne de öyle bir olayı bu olay tayfa içinde geçerli ufak flashbackleri ve ufak gelisimleri harici bir olayları yok usopp bu konuda istisna degil gelişim olmadigini soyleyip sevmeyen kitleyi bu yuzden anlamıyorum zoro'nun veya robin'in gelistiklerini görüp mü usopp u bu konuda aşağıda görüyorlar , fayda konusuna da katılmıyorum usopp'un yaptığı icraat sayısı bir çok tayfa üyesine kıyasla fazla , işlerin mizaha yorulması , şans gibi etkenler olsa da bu iş yapmadığı anlamına gelmiyor ve Usopp'un kaptanına ihanet ettigini dusunmuyorum olabilecek en iyi yontemle tayfadan ayrıldı ki enies lobby de bunu da telafi etti kendisi , usopp un o zamanki psikolojisini ele alırsak tayfadan ayrılması da gayet dogal idi

Son düzenleme:
Op karakterleri genel olarak iyi işlenmiyor serinin ana karakteri Luffy bile 1000 bölümü aşkındır okumamiza ragmen o kadar kaliteli bir karakter degil ne öyle aman aman bir gelisimi var ne de öyle bir olayı bu olay tayfa içinde geçerli ufak flashbackleri ve ufak gelisimleri harici bir olayları yok usopp bu konuda istisna degil gelişim olmadigini soyleyip sevmeyen kitleyi bu yuzden anlamıyorum zoro'nun veya robin'in gelistiklerini görüp mü usopp u bu konuda aşağıda görüyorlar , fayda konusuna da katılmıyorum usopp'un yaptığı icraat sayısı bir çok tayfa üyesine kıyasla fazla işlerin mizaha yorulması , şans gibi etkenler olsa da bu iş yapmadığı anlamına gelmiyor ve Usopp'un kaptanına ihanet ettigini dusunmuyorum olabilecek en iyi yontemle tayfadan ayrıldı ki enies lobby de bunu da telafi etti kendisi usopp un o zamanki psikolojisini ele alırsak tayfadan ayrılması da gayet dogal idi
Öncelikle Usopp bu tayfada keskin nişancı sıfatıyla yer alıyor ama hiçbir keskin nişancılık becerisini göremedik. Ennies lobbyde sadece bayrak yaktı. Örnek verdiğin Robin görevi poneglif okumak veya Nami rotacı ama buna rağmen Nami daha çok kendini geliştirmiştir. Zoro demişsin Zoro'nun seri başındaki haliyle şimdiki hali arasında dünya kadar fark vardır ama Usopp hala işe yaramaz birisi. Tayfanın aşcısı hatta doktoru bile keskin nişancısına göre savaşlarda daha fayfalı. Bu arada Luffy bile aman aman gelişim göstermedi yazmışsın ona cevap bile verme gereği duymuyorum aynı seriyi okuyoruz sonuçta

Genelde kötü yazıldığını düşündüğüm gereksiz karakterleri sevmem. Örneğin Hody Jones ve saz arkadaşları(neden ırkçılık yapalım çünkü zamanında bir abi bize sevmememizi söyledi. Aferin size.) yada Wapol Orochi Queen vs. Duygusal olarak sevmediğim karakterler ise şu şekilde:
Ceasaer Clown( Herşeye tolerans gösterebilirim ama çocuklara bile isteye kötülük yapanları asla.)
Diamante( Kyros'u çok sevdiğimden)
Flambe Charlotte( Küfürden ban yemek istemiyorum:D)
Trebol falanda itici ama ilk sırada bunlar var.

Öncelikle Usopp bu tayfada keskin nişancı sıfatıyla yer alıyor ama hiçbir keskin nişancılık becerisini göremedik. Ennies lobbyde sadece bayrak yaktı. Örnek verdiğin Robin görevi poneglif okumak veya Nami rotacı ama buna rağmen Nami daha çok kendini geliştirmiştir. Zoro demişsin Zoro'nun seri başındaki haliyle şimdiki hali arasında dünya kadar fark vardır ama Usopp hala işe yaramaz birisi. Tayfanın aşcısı hatta doktoru bile keskin nişancısına göre savaşlarda daha fayfalı. Bu arada Luffy bile aman aman gelişim göstermedi yazmışsın ona cevap bile verme gereği duymuyorum aynı seriyi okuyoruz sonuçta
Usopp'un keskin nisanci olarak is görmemesi Oda'nın başarısızlığı konu verilen rol ise evet robin usopptan daha iyi ama konu işlevsellik ise usopp robinden daha işlevsel bir karakter usopp işe yaramaz falan değil tayfada nami'nin savaşabilme sebebi usopp'un yaptığı silah thriler barkta moriah'tan sonra en güçlü kişi olan perona'yı yenen kişi de usopp , dressrosa da sugar'ı yenerek luffy i kurtaran da usopp , little island ta zoro , vivi , nami'yi mum heykelden kurtaran da usopp geminin enies lobby e kadar batmamasını saglayan da usopp hemen hemen her arc iş yapmış birine " işe yaramaz " demenin mantığı yok oluşturulmuş bomboş bir algı , tayfa üyeleri genel olarak eğlence temalı Luffy de işler biraz farkli özgürlük ideolojisi ve bu ideolojiye uygularken yürüdüğü yol diger tayfa üyelerine nazaran onu daha kaliteli kılıyor , Zoro'ya diyecek bir seyim yok eglence temali , karakter gelisimi neredeyse hiç olmayan , fan servis bir karakter en basından beri luffy'e sadık adam rolünde

1 - yamato
2 - momo
3 - oden
4 - orochi
5 - kizil kinlarin hepsi
6 - usopp
7 - nami
dusunsem daha kesin gelir de. Herhalde en sevmedigim ilk 10 listesinde bu bu yedili (kizil kinlar butun olarak) net durur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık