Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Serideki En İtici Bulduğunuz Karakter

Serideki itici ve sevmediğiniz karakterler

• Kullanılan toplam oy
    391
Belamyy'i unuttum diye oyumu değiştirecektim tekrar ankete baktım da yokmuş. Belamyy kadar leş,kişiliksiz bir katakter görmedim. Dof tayfasından kovuyor, kullanıyor,kandırıyor,küfrediyor adam hala Dof Dof diye öttü manga sayfaları boyunca baydırdı bezdirdi.
Dressrosa tutkuların şehri değil Belamyy'nin boş asılsız bağlılık yeminleriyle zulüm haline gelmişti.
Oda bunu çok yapıyor. Gereksiz tripleri aşırı uzatıyor. Coby'nin salya sümük MF tribi, Usopp'un korkaklık tripleri, Belamy'nin eziklik tribi, şimdiki arcta Sanji'de gördüğümüz trip, Dressrosa'da gladyatör bir kız vardı onu da çok uzattı.
Bu tripleri tayfadan olan birisine yapmamalı. Yapıyorsa da çok uzatmamalı. Şahsen Tottoland'da Sanji'ye çizilen yoğun duygusal tribin,karaktere haksızlık olduğunu düşünüyorum. - Kaptan Buggy "Efsanevi" ..

İvankov'un ankette olması resmen homofobi. Karakter özelliklerinden hangisi itici olabilir ki? Eleman öncelikle devrimci, eğer bu özelliğine gıcık olunuyorsa neden Dragon değil de Ivankov var? İkincil olarak protagonist sevicisi. Buna gıcık olunuyorsa Ivankov'dan önce gelecek birçok insan var. Diğer karakterlerle kıyaslanınca göze batan tek özelliği trans olması. Ha konuya bu amaçla konulduysa eyvallah.

Oyuma gelecek olursak:
Kesinlikle Boa Hancock. Kadın resmen villain özellikleri taşımasına rağmen hem okuyucu hem de mangaka tarafından yalanıyor.
1- Psikopati
Vicdan eksikliği - Check
Empati eksikliği - Check
Kişilik bozukluğu - Check
2- Narsisizm
Kendine tapmak, aşık olmak - Check
3- Canilik
Çevresindeki hiçbir canlıya fetiş objesi değilse değer vermemekte, öldürmekte çekince görmemekte - Check
Kardeşlerine dahi canice yaklaşabilen bu hırtapozun özelliklerini daha fazla saymama gerek yok herhalde.
Homofobi ile alakası yok tip ve davranış olarak itici İvankov, dediğin gibi bir durumda listede Mr. 2 Bon Kurei de olurdu.

Diamentenin burda olması üzdü hele bu kadar oy alması :(

Birde Arlong mis gibi kötü karakter neresi itici onuda anlamadım, ha tabii ki fikirlere saygu duyarık ama kötü diye itici mi oliyy.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık