Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Serideki En İtici Bulduğunuz Karakter

Serideki itici ve sevmediğiniz karakterler

• Kullanılan toplam oy
    391
Taş gibi hatun Luffy'i de adam gibi seviyor , kötü bir yanı yok gibi pek.:hoo:
Kendini olduğundan çok büyük görüyor kuja halkına kötü davranıyor hareketleri falan çok itici bence. Yani dış görünüşü benim için pek önemli değil aslında. Tabii dış görünüşe de önem veririm ama dış görünüşünü kullanması falan itici

Kendini olduğundan çok büyük görüyor kuja halkına kötü davranıyor hareketleri falan çok itici bence. Yani dış görünüşü benim için pek önemli değil aslında. Tabii dış görünüşe de önem veririm ama dış görünüşünü kullanması falan itici
Yeri gelince Robin , Nami falan da kullanıyor dış görünüşünü.Hancock biraz acımasız olabilir ama bence renk katıyor seriye , nefret eden birini ilk kez görüyorum.Kendince haklı sebeplerin var tabi ki ama erkek olsaydın muhtemelen severdin.:D

Yeri gelince Robin , Nami falan da kullanıyor dış görünüşünü.Hancock biraz acımasız olabilir ama bence renk katıyor seriye , nefret eden birini ilk kez görüyorum.Kendince haklı sebeplerin var tabi ki ama erkek olsaydın muhtemelen severdin.:D
Yok sevmezdim. Erkek olup da sevmeyen var. Ben zaten opta kadın karakterleri sevemiyorum yani klasik shounen tipleri. Fma de mesela iyiydi riza olsun olivier olsun falan.

Beyler mf de gordugumuz gibi Coby cesaret ve irade bakiminda cidden kendini asti seri basinda Olivia dan it gibi korkan adam simdi Akaniu gibi bir azmana sekil koyar oldu.Seride İrade=güç olduguna gore Coby suan belkide Mf deki luffy in onune gecti yada belkide bi smoker yada daha ustu oldu sizde adami hayla kucumsuyonuz

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık