Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Seride Görmek İstediğiniz Mitolojik ve Antik Zoan Türü Meyveler

Ejderha temasını Wano'da bitirdi gibi.

Fujin - Rüzgar Tanrısı, Japon mitolojisinde önemli bir yeri varmış, ekleyelim. Monkey D.Dragon'u çağrıştırıyor.

Yine de bir Avrupa ejderhası çıksa bence daha bir efsane olurdu. Efsane olmasının yanı sıra yapmaya çalıştığı şey, liderlik vasfı gibi özellikler düşünüldüğünde meyvesiyle uyumlu olurdu. Lakin bir ejderhanın Dragon gibi hava olaylarına bu kadar rahat hükmetmesi de ilginç. Ancak spesifik bir ejderha olmalı bu. Bakıcaz. İnşallah bi' 50 bölüme kadar (Wano sonunda) gücü konusunda bir şeyler görmeyi ümid ediyorum.

Bunun dışında şu konuda paylaşılan zoanların yarısı seride çıksaydı hem seri hem de zoan meyve grubu level atlardı. Oda bu konuda da çok başarısız. Şu anki haliyle zoanlar hala bekledigim seviyede bir yere sahip değil. Belki Kaido bu izlenimi değiştirebilir.

Seride olmasını beklediğim birkaç meyve var.Bu meyvelerden en olasısı asit meyvesi olarak düşünüyordu.Sağolsun Oda hiç asitle ilgili bir meyve çıkarmadı seriye.

Şöyle asit saldırıları yapabilen bir mitolojik zoan meyvesi çok isterdim.Hatta Kaido'nun meyvesi falan tanıtılmadan önce keşke asit saldırıları yapabilen bir zoan meyvesi olur diye kendi kendime demiştim.

Düşünsenize asitin yıkım gücüyle neler yapılabilir?

Neyse asit meyvesini çıkartır mı Oda bilmiyorum ama çıkaracaksa zoan türüyle harmanlanmış bir asit gücünü görmeyi çok isterim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık