Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Seride En Çok Hayal Kırıklığına Uğradığınız An

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    259
Son arc hayal kırıklıkları vardı , onlar eklenmeliydi.

Ace'in ölümü ile Garp'ın davranışları hayal kırıklığına uğratmadı , üzerine düşünüp beklediğim bir durumdu .Sanji'nin okama olması başta hayal kırıklığına uğrattı ama karaktere olan sempatim değişmedi. Şıklardan dersek Weevil'in Beyazsakalın oğlu olması diyebilirim .İlk öğrendiğimde Beyazsakal gibi karizma karaktere nasıl tipsiz , antipatik bir karakter çıkar diye düşündüm. Umarım gücünün hakkını verir ama tip olarak en çok hayal kırıklığını onda gördüm.

Kumanın sırtında bir kutsal ejder görmek...
Yanlış tarif ettin, Kuma gibi soylu bir asilzadenin, soysuz ve tek icraatı sarayda salya sümük ağlamak olan üç beş ahmak insan sürüsü tarafından fütursuzca işkence görmesi diyecektin.

Köle giysisi giydirilmiş, her yanına kılıçlar geçirilmiş, soysuz insanlar tarafından akıl almaz işkenceler görmüş. O anı hatırladıkça içim ürperiyor ve Dragon başgan ve Sabo reyizin vereceği ayarı sabırsızlıkla bekliyorum.

Güvenmek falan farklı bir şey.Luffy kimi bırakmış geride bu zamana kadar da şimdi Jimbei bırakıyor.Bu sadece güveniyor denecek bir şey değil.Mangaka saçmaladı,s,çtı sıvadı.
Luffy bırakmasaydı da Jinbei mi bıraksaydı? Hangisine yakıştıracaktın? Ben Luffy'e yakıştırdım, adam ömürlük dostlarıyla beraber dövüşmek için izin istedi ve Luffy yapması gereken şeyi yaptı. İzin verdirmeseydi saçmalayacaktı Oda.

Hata değil de sahnenin daha epik ve güzel durması için yapmışlar bunu anlaşılan. Hem o zamanlar one piece bu kadar ilerleyeceğini ve bu kadar tutacağını bilmiyorlardı o yüzden bu olayı sorgulayacağımızı da bilemezlerdi doğal olarak.
Sana hak veriyorum ancak , hikayeye dönüp baktığında bir hata veya en azından Oda için bir hayal kırıklığı olarak görmüyor musun?Vermek istediği duygu vs iyi hoş ancak bir de diğer yönüne bakmak lazım bence. Eğer hala hata değil diyorsan sana denizin dibinde yatan bir Jack olduğunu hatırlatmak istiyorum.

Sana hak veriyorum ancak , hikayeye dönüp baktığında bir hata veya en azından Oda için bir hayal kırıklığı olarak görmüyor musun?Vermek istediği duygu vs iyi hoş ancak bir de diğer yönüne bakmak lazım bence. Eğer hala hata değil diyorsan sana denizin dibinde yatan bir Jack olduğunu hatırlatmak istiyorum.
Şimdi şöyle orda shanks luffy ye bir ders vermek istiyordu ve bu dersi onu kurtararak verecekti ama kolu kopsun ki hem luffy karakter gelişimi olarak etkilenmiş olur hem sahne güzel durur gibisinden düşünmüş olabilirler. Zaten wb senin gibi birisi orda nasıl kolunu kaybeder diyor sonra shanks ben kolumu yeni nesile yatırdım diyor. Yani Oda mazeretini bulmuş çoktan :)

Şahsen bana sorarsan benim de hoşuma gitmedi bu olay ama ben luffy nin karakteristik gelişimine etki etmiştir diye kendimi avutuyorum. Yoksa bu olayın mantığını düşüne düşüne rahatsız olurum :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık