Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Seride En Çok Hayal Kırıklığına Uğradığınız An

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    259
Abi degisikmisiniz la Sanji'nin okama olmasından büyük hayal kırıklığı mı olur. Karizmasının yerle bir olduğu epik anlardan.

Zoro'nun güçlenip Mihawk'ı yenmek yerine öğrencisi olarak aralarındaki rekabeti bitirmesi net en büyük hayal kırıklığıdır. Çünkü o ilk düello'nun rövanşı asla gerçekleşmeyecek. Ne güzel versus atacaklardı şimdi usta çırak olarak aralarında sevgi saygı bulunmakta. Zoro adamı yenmek yerine kaleyi içten fethetti.

Serinin ikinci adamının amacı alındı, olayı bitti. Şimdi koskoca Zoro'nun tek amacı var o da kaptanını KK yapmak:oleyo2: Ne anladım ben bu işten. Her şey Luffy için.

Zoro'nun güçlenip Mihawk'ı yenmek yerine öğrencisi olarak aralarındaki rekabeti bitirmesi net en büyük hayal kırıklığıdır. Çünkü o ilk düello'nun rövanşı asla gerçekleşmeyecek. Ne güzel versus atacaklardı şimdi usta çırak olarak aralarında sevgi saygı bulunmakta. Zoro adamı yenmek yerine kaleyi içten fethetti.

Serinin ikinci adamının amacı alındı, olayı bitti. Şimdi koskoca Zoro'nun tek amacı var o da kaptanını KK yapmak:oleyo2: Ne anladım ben bu işten. Her şey Luffy için.
Adamın amacı en iyi kılıç ustası olmak ne ara başardıda tek amacı luff nin hayalleri oldu

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık