Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Seri Sonunda Zoro'nun Seviyesi

Finalde hangi seviyeye ulaşır ?

• Kullanılan toplam oy
    223
Evet Luffy tarafı gitmeseydi, düğün günü katledildi diye haberleri çıkacak bir Sanji vardı. Zoro'nun sıfatını merak ederdim o sıra.
Yüksek ihtimalle çok üzülürdü, zaten ne kadar mantıklı konuşsa da duygusal tarafı ağır bastığı için çaktırmadan dinlemeye çalışıyordu dönenleri.
Trafik kazasında ölen adamı da otobüse bindiği için suçluyorsundur sen, sonuçta öldü, hangi nedenle o otobüse bindi bir önemi yok. Biraz daha tartışırsak 6 yaşında tanrıyı sorgulayan çocuk zeka seviyesine ineceksin onu gördüm şu an

Yüksek ihtimalle çok üzülürdü, zaten ne kadar mantıklı konuşsa da duygusal tarafı ağır bastığı için çaktırmadan dinlemeye çalışıyordu dönenleri.
Trafik kazasında ölen adamı da otobüse bindiği için suçluyorsundur sen, sonuçta öldü, hangi nedenle o otobüse bindi bir önemi yok. Biraz daha tartışırsak 6 yaşında tanrıyı sorgulayan çocuk zeka seviyesine ineceksin onu gördüm şu an
Evet lastikleri patlak, freni olmayan bir otobüse bindirilmesine izin verdiğin için kendini suçlamamalısın.:( Sonra öldü haberi gelince sadece üzülürsün. Ben duygusal adamım.

Evet lastikleri patlak, freni olmayan bir otobüse bindirilmesine izin verdiğin için kendini suçlamamalısın.:( Sonra öldü haberi gelince sadece üzülürsün. Ben duygusal adamım.
Zoro'nun bildikleri:
1- Bege denen cononun birinin lafıyla adadan ayrılıyor
2- Bunu yaparken ne tayfaısna ne de kaptanına danışıyor.
3- Ailevi mesele olduğu biliniyor
4- Evleneceği haberleri duyuluyor(Sanji'nin abazalığının bilindiği gerçeğinden bahsetmeme gerek var mı?)
5- Sanji, kendisinin halledeceğini söylüyor
6- Şekerini verdikleri sürece Balıkadam Adası'na dokunmayan bir Yonko'nun topraklarına yol alıyor
Zoro'nun bilmediği şartlardan dolayı Zoro'yu suçluyorsun sadece olası sonuca bakarak, 5 yaşında mısın? Kocana'nın kişiliği ortaya çıktıktan sonra yaptığın çıkarımlarla, az bilineni yorumluyorsun. Ama ben haterım de mi? Sen objektifsin :alkis:
Sevdiğin bir karakterle kıyaslanıyor diye egona yediremediğinden bok atmaya devam et sen böyle güzel karaktere, hadi kolay gelsin.

Zoro'nun bildikleri:
1- Bege denen cononun birinin lafıyla adadan ayrılıyor
2- Bunu yaparken ne tayfaısna ne de kaptanına danışıyor.
3- Ailevi mesele olduğu biliniyor
4- Evleneceği haberleri duyuluyor(Sanji'nin abazalığının bilindiği gerçeğinden bahsetmeme gerek var mı?)
5- Sanji, kendisinin halledeceğini söylüyor
6- Şekerini verdikleri sürece Balıkadam Adası'na dokunmayan bir Yonko'nun topraklarına yol alıyor
Zoro'nun bilmediği şartlardan dolayı Zoro'yu suçluyorsun sadece olası sonuca bakarak, 5 yaşında mısın? Kocana'nın kişiliği ortaya çıktıktan sonra yaptığın çıkarımlarla, az bilineni yorumluyorsun. Ama ben haterım de mi? Sen objektifsin :alkis:
Sevdiğin bir karakterle kıyaslanıyor diye egona yediremediğinden bok atmaya devam et sen böyle güzel karaktere, hadi kolay gelsin.
Sırf şekerini almadı diye bir adayı yok edecek psikopatın mekanına gidiyor. Bıraktığı mektup da şüpheli şeyler var. Nami ağlıyor. İçi rahat değil. Zoro olduğu yerden her şeyi sağ duyusu ile çözmüş ve bırakın ne hali varsa görsün diyor. Evet Zoro çok doğru söyledi.

Sanji'yi BM'den kurtarmaya giden Luffy, aynı BM'den kaçmak için Jimbei'yi geride bırakmamış gibi :)

Sırf şekerini almadı diye bir adayı yok edecek psikopatın mekanına gidiyor. Bıraktığı mektup da şüpheli şeyler var. Nami ağlıyor. İçi rahat değil. Zoro olduğu yerden her şeyi sağ duyusu ile çözmüş ve bırakın ne hali varsa görsün diyor. Evet Zoro çok doğru söyledi.
Tamam işte, istediği yapıldığı takdirde devam ettirilebilir bir statü yaratıyor kadın. Binlerce insan Yeni Dünya'nın pilsiğinden dolayı Tottaland'da yaşadığını unutma. Zoro da Sanji'nin kendi halledebileceğine inanıyor. Sırf şeker dediğin Kocana'nın en önem verdiği şey bir de, kadının boğazı her şeyden önemli. Kocana uçan sinekten dolayı sinirlenmiyor, kendi için en önemli olan şey tedarik edilemediği için sinirleniyor.

Sanji'yi BM'den kurtarmaya giden Luffy, aynı BM'den kaçmak için Jimbei'yi geride bırakmamış gibi :)
Aynı Zoro'nun yaptığı gibi o da Jimbe'ye güveniyor. Hatta Jimbei'nin pozisyonu, Zoro'nun Sanji'nin bulunduğunu sandığı pozisyondan onlarca kat daha kötü bir durum dur ama ben objektif değilim, her dediğimiz lafa sen objektif değilsin, hatersın deyip denilen dışında her şeyi tartışan arkadaşlar objektif.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık