Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Seri İçinde Çıkabilecek Şeytan Meyveleri

Kendim uydurdum gölge meyvesi bu meyveyi yiyen kendi gölgesine dönüşüp yada içine girip gölge olarak hareket edebiliyor duvarın üstünden gidebiliyor gölgeyken darbe alamıyor ama darbede veremiyor başkasının gölgesine girebiliyor tek avantajı darbe yememe gölge meyvesi var zaten kage kage no mi ama belkide böyle bir şeyde çıkar

Zoan tipi Dragon meyvesi çıkacak diyorum. Phoenix bile çıktıysa dragon çıkmazsa ayıp olur. Ekstra olarak basilisk meyvesi çıkarsada güzel olur. Göz göze gelince taş olacağın devasa bir yılan. ama hancock dolayısıyla cıkmama olasılıgı yuksek
Rüzgar tipi logia veya paramecia bekliyorum.

zoan tipi ejderi bende düşündüm olursa süper olur 3-4 tane daha zoan göreceğiz diyorum bence bunlar aslan ayı timsah goril olabilir
klonlama yapabilen bir paramecia olabilir

Benden de bir logia gelsin suigin suigin no mi ( cıva cıva meyvesi ) terminator 2 deki t-1000 karakteri gibi bişey olur hem logia modu sıvı hem katı olabilir. Hatta böyle bir amiral gelsin :)

Benden de bir logia gelsin suigin suigin no mi ( cıva cıva meyvesi ) terminator 2 deki t-1000 karakteri gibi bişey olur hem logia modu sıvı hem katı olabilir. Hatta böyle bir amiral gelsin :)
Aslında t-1000 tarzı bir karakterimiz vardı Gasparde (gerçi filler karakterdi ama olsun) , kullandığı Ame Ame no Mi meyvesi cıva değil şeker olarak geçsede özellikler t-1000'le hemen hemen aynıydı, ayrıca amiral olmasa da eski bir denizciydi :).

Soytarii26

zoan tipi ejderi bende düşündüm olursa süper olur 3-4 tane daha zoan göreceğiz diyorum bence bunlar aslan ayı timsah goril olabilir
klonlama yapabilen bir paramecia olabilir
Ben bununla alakalı bi mesaj yazmıştım forumda hatta resim koyup resimden anlatmaya çalışmıştım da bulamadım şimdi o mesajı

Paramecia olarak
Zaman meyvesi olabilir belli bir alandaki zamanı dondurarak oradaki herşeyin o anki gibi kalması hiç ilerlememesi gibi özellik kullanabilir.Belli bir alandaki yine insanların zamanının dondurup onları hareketsiz kılabilir yavaşlatabilir hadi meyvenin gücünü kısıp bunu 1 dakka boyunca yapabilir ve yaptıktan sonra 1 saat boyunca kullanamaz :D
Bu meyveyi kayıp asırdaki D. ailesinden biri kullanmış olsa ve bugüne kadar dünya hükümetinden saklanıp bir yerde zamanı dondurup yaşasa mesela "Time D. Baron" :D
Diğer paramecia kopya meyvesi
Bu meyvede kullanan kişinin kendisinin diğer bir kopyasını oluşturmasını sağlasa.2 den fazla oluşturduğu her kopya diğer kopyalardan daha güçsüz olsa bununda meyve özelliğini kıstık.
Bu meyveyide Yeni dünyada tayfasını kopyalarından oluşturan bir ödül avcısı kullansa fena olmaz düşmanlarına iyi tuzaklar kurabilir.
Bir de katı bir logia olurmu bilmem
Kristal meyvesi kıralabilir ancak tekrardan kendini toplaybilir sivri saldırılar yapabilir kristal duvarlar oluşturabilir.Güneş ışığını kullanarak bir ısı lazeri gibi bişide atabilir.Kristal kılıç kullanan biri fena bir rakip olmaz zoro için hemde katı bir logia.
Kendini

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık