Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sentry vs Süperman

Normal Hulk, Sentry'i yenemez mesela, WWH olması lazım, onda bile Sentry Hulk'ı neredeyse eritiyordu.

Normal Hulk vs Sentry

Thor vs Sentry [Mjulnir hiçbir etki yapamıyor]

Sentry o kadar güçlü ki, güç emen adam Creel fazla güç emmesi nedeniyle yok oluyor

WWH vs Sentry

WWH ne oluyor acaba Hulk böyle miydi ? Cahilliğimi mazur görün.
World War Hulk. Hulk'ın en güçlü 2. hali. En güçlü hali ise World Breaker Hulk, dünyayı yok edebilir yani. WWH'nin hikayesi de şöyle; bunu başka bir gezegene yolluyorlar. Sonra bomba ile o gezegeni yok ediyorlar. Hulk'ın karısı ölüyor o esnada. Hulk aşırı sinirleniyor. Dünyaya savaş açıyor. WWH serisinin sonunda daha da sinirleniyor, WBH oluyor işte. :D

WWH ne oluyor acaba Hulk böyle miydi ? Cahilliğimi mazur görün.
Kısaca ben tek hepiniz diyor işte. Bütün çizgi roman alemini elden geçiriyor. Tanrılardan (zeus'u mu odin'i mi ne yenmiş galiba bu seride emin değilim), dalmaya bir yeri yiyenlere kadar herkesi dövüyor. Sonra sıkılıp bırakıp gidiyor bunları.

@Mahir
İlk sayfada fiziksel saldırıya karşı zarar almıyor yazıyordu ama belli ki hulk bu adamı vura vura dövmüş. Aynı şeyi superman'de yapabilir bence. Şu Ben'in paylaştığı video'yu izledim de... Mental olarak da çok sıkıntılı bir karaktermiş. Sadece void'in ele geçirmesi değil konuşarak bile aklını karıştırdığında gücünde azalma tarzı birşeyler olmuyor. Gücü çok dengesiz anladığım kadarıyla...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık