Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Savaş Lordları vs. Süpernovalar

Savaşı Hangi Grup Alır

• Kullanılan toplam oy
    69
Aaaa şuan çok şaşırdım herkes sabit, Lordlar iki turda da alır diyor. İlk eşleşmelerde bence novalar bir tık daha kuvvetli duruyor. Kid, Zoro ikilisi, Jinbe ve Weevil'ı yok eder mesela..
Kid Zoro ikilisi dışında kazanacak göremedim ben. Luffy'nin bir power upa daha ihtiyacı var. Bu power up hakisinin bitmemesi de olur .d

Luffy Mihawk'ı alır.

Zoro Weevil'i Kid Jimbei'yi alır.

Drake Dof yakın geçer ama dof alır gibi, Urouge Croco'yu zorlansa da alır.

Killer ve Bege zorlanarak Hancock alabilir, almayadabilir gerçi. Aradayım bu vsde.

Apoo Kuma'yı alamaz.

Hawkins Moria'yı zor da olsa alabilir gibi. Yine aradayım bunda da.

Bonney Buggy'i alır.

Baya zor olur Novalar için ama sonuç olarak kazanırlar diyee düşünüyorum. İkinciyi yorumlamıyorum bile, lordlar alır.

Kid Zoro ikilisi dışında kazanacak göremedim ben. Luffy'nin bir power upa daha ihtiyacı var. Bu power up hakisinin bitmemesi de olur .d
Aşağıda yazdığım arkadaş gibi ilerlemişsin sen bence.. Mihawkta, Kiado gibi hayvani bir vücut dayanıklılık olmadığına göre.. Mihawka karşı şansı daha yüksek..

Luffy kaybetse de Kid ve Zoro'nun zaferi Mihawk'ınkinden daha rahat olur bu da diğer dövüşlere etki etmelerini sağlar.
birincisi 3-4.
ikincisi 3-6.
Direkt bu şekilde ilerlemeyein arkadaşlar bir taraf sıfıra inene kadar kafanızda kurgulayın dövüşü..

Luffy, imparatorla eninde sonunda 1v1 yapacak. Zoro, bir İmparator sağ koluyoa 1v1 yapıyor. Kid ve Law bir imparatora karşı 2v1 yapıyor. Killer çatıda iyi iş yaptı. Urouge 4. Komutan indirdi. X Drake uçan altılı üyesi, cipher pole karşılık gelen organizasyonun lideri. Apoo'nun çok iyi bir saldırı gücü var, o kadar saldırı yedi bana mısın demiyor devam ediyor. Bege'nin ğber bir saldırı gücü olmasa da bu kadın Linlin'in yumruklarını tanklıyordu. Hawkins zayıf olsa da hax gücüyle bir kişiyi inanılmaz avantajsız konuma sokabilir. (Bonneyi karasakal ciddiye almıyor, moriahı alırken.. ama yine Hax gücü var. Bence novaları fazla güçsüz görüyorsunuz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık