Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Savaş Lordları vs. Süpernovalar

Savaşı Hangi Grup Alır

• Kullanılan toplam oy
    69
İkinci versiyonun hayatta oluru yok. İlk versiyon ise baya dengeli olmuş. Kazanan taraflar bende hep az farkla kazandı. Ark sonu ilk iki dövüş ve genel netice novalar tarafına kayar büyük ihtimalle.

Luffy vs Mihawk

Zoro & Kid vs Weevil & Jimbei

Drake & Urouge vs Doflamingo & Crocodile

Killer & Capone Bege
vs Boa Hancock

Scratchmen Apoo vs Bartholomew Kuma

Basil Hawkins vs Gecko Moriah

Bonney
vs Buggy
Weevil ve Jimbei'nin Kid ve Zoro'yu yenme bir şekli yok. Yakın bir maç da çıkaramazlar hatta

Weevil'in ne olduğunu bilmiyoruz. Herkes beklentisini yazıyor. Kesin konuşulacak bir şey değil.
Dostum, Jimbe'nin savaşa fazla çok etkisi olmaz. Weevil'a yeni yonko diyorsan itiraz etmem ama uyanışla İmparatora sağlam hasar veren fiziksel gücü de çok hayvani seviyelerde olan Kid'le, İmparatora küçükte olsa kalıcı yara açmış. Şuan bir sağ kolla çarpışan Zoro var. Weevil sağ kol üstü olsa Yamato gibi falan olsa, Jimbei'nin savaşa pek etkisi olmayacağından Kid, Zoro temziler bence.

Sana göre Weevil ne güçtedir ? Gücü genç Wb'yi hatırlatıyor dendiği için ucu çok açık sadece meraktan soruyorum yani.

En güçlü kılıç ustası sayılan adamın gücü bu kadarsa Zoro çoktan o unvanı almıştır diye düşünüyorum sadece.
Bilemem artık Zoro zaten bu arc sonu nereye gidecek? Luffy'i bırakıp gitmez ünvan almaya falan. Mihawk'ın sözleri net oalrak ortada sağa sola çekilemeyecek kadar net hemde...
Heralde Luffy KK olacak ve hükümeti yıktıktan sonra Zoro Mihawk ile vs atmaya gidecek diye düşünenler var. Bana göre Zoro vs Mihawk düellosu hiç olmayacak göreceğiz zaten gidiyoruz oralara doğru.

Zoro bu ünvanı seri devam ediyorken alması gayet olası. Mangaka'nın bahsettiği son kaotik savaşa da bu ünvan ile giderse ben şaşırmam, hatta daha erken bile alabilir ünvanı.
Zoro ''Adım cenneten bile duuylacak'' diyor. Yani baya aşacak bu noktada Mihawk'ı.

Dostum, Jimbe'nin savaşa fazla çok etkisi olmaz. Weevil'a yeni yonko diyorsan itiraz etmem ama uyanışla İmparatora sağlam hasar veren fiziksel gücü de çok hayvani seviyelerde olan Kid'le, İmparatora küçükte olsa kalıcı yara açmış. Şuan bir sağ kolla çarpışan Zoro var. Weevil sağ kol üstü olsa Yamato gibi falan olsa, Jimbei'nin savaşa pek etkisi olmayacağından Kid, Zoro temziler bence.

Sana göre Weevil ne güçtedir ? Gücü genç Wb'yi hatırlatıyor dendiği için ucu çok açık sadece meraktan soruyorum yani.
Amiral gücünde bekliyorum Weevil'i. Ayrıca Jimbei gibi magma avuçlayan adam nasıl etkisiz eleman oluyor? Sol kol veya 3. komutan ederi var. Ben Zoro fanıyım Kid de favori karakterlerimden biri ama şu ana kadar gördüklerime göre düşüncem bu. Ark sonu değişeceğini belirttim. Şu an gördüğüm Amiral+sol kol vs sağ kol+sağ kol savaşı gibi bir şey.

Bilemem artık Zoro zaten bu arc sonu nereye gidecek? Luffy'i bırakıp gitmez ünvan almaya falan. Mihawk'ın sözleri net oalrak ortada sağa sola çekilemeyecek kadar net hemde...
Heralde Luffy KK olacak ve hükümeti yıktıktan sonra Zoro Mihawk ile vs atmaya gidecek diye düşünenler var. Bana göre Zoro vs Mihawk düellosu hiç olmayacak göreceğiz zaten gidiyoruz oralara doğru.

Zoro bu ünvanı seri devam ediyorken alması gayet olası. Mangaka'nın bahsettiği son kaotik savaşa da bu ünvan ile giderse ben şaşırmam, hatta daha erken bile alabilir ünvanı.
Zoro ''Adım cenneten bile duuylacak'' diyor. Yani baya aşacak bu noktada Mihawk'ı.
Gerçekten hiç emin değilim. İleri gözleme sahip olması muhtemel Akainu fark edemeden bile yanında bitiyordu Shanks. Eğer resmedildiği gibi Mihawk ona denkse Zoro'nun gidecek yolu daha var gibi geliyor bana.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık