Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Savaş Lordları vs. Komutanlar

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    82
Buna katılmam mümkün değil eğer Luffy tam anlamıyla Katakuri seviyesini aşmış birisi olsaydı,Kaido'dan tek yemezdi.

Kata bile Kaido'dan tek yemez,Luffy Kata'yı aşmış halde nasıl tek yedi ?

Luffy'nin ne Kata seviyesinde bir gözlem kullanabildiğini gördük ne de o seviyede bir silahlanma hakisi.
Luffynin tek yediğine bakma her arc başı olan birşey oda öyle yapıyor millet bu savaşı nasıl kazanacaklar desin istiyor.
İkinci olarak gözlem hakisi sinirli iken aşırı bir şekilde kullanılamıyor sınırlanıyor bu yüzden hiç böyle sağlamından bir dövüş olmadı luffy bir anlık sinir ile gidip dalıyor mesele bu sadece .

Komutan tarafı güçlü ve sayıca üstünler. 8 vs 8 olsa bir ihtimal Savaş Lordları kazanır. Böyle hiç şansları yok. Komutanlar alır.

Rayleigh demiyormuydu kendinden üstün düşmanlar görünce daha da güçleneceksin diye. Katayı yendiği savaşta luffy bir şekilde aştı adamı işte. Bende sevmiyorum bu mantığı ama e.oda bize bunu gösterdi. Luffy savaştayken dragon ball da ki goku gibi güçlenip düşmanı aşıyor bir şekilde. Diğer bir örnek verecek olursam, mesela queen akılsız BM'den tek yiyordu. Komutanlar ve yonkoular arasında bence baya bir fark var. Anlık güçlenmeyle o zaman crackeri de yendi diyelim, bu adamın normal gücü ile anlık gücü arasında çok fark var anlamı çıkıyor o zaman.

İşin içine luffyi katarsak çok sakat dengeler söz konusu oluyor, o yüzden şuana kadar gördüğümüz shickilerin hepsi luffynin gazabına uğradığı için(aynı zamanda erken hikaye örgüsünde işlendiği için) güç konusunda komutanlardan düşük görülüyor ama aynı luffy sağ kol yendikten sonra gidip bir yonkoudan tek yiyorsa orada güç dengelerini tekrar konuşmak gerek.

Mesela ben ayrı bir soru sorayım. Bu 12 komutan 1 yonkou tayfasını ve kaptanını alacak güçte midir ?
Sen neden kişilerin dediğine bakıyorsun da gördüğüne bakmıyorsun geleceği görüp kurtalsaydı Luffy tek yemekten, madem Kata'yı aşmıştı.

Anlık dememin sebebi dövüşte geleceği gördü ama geleceği görmeye o kadar hakim değil,Luffy yeni yeni alışıyor zaten mantıklısıda bu,yeni yetme velet sonuçta Oda bize bunu hissediriyor,direk her şeyde süper yapmıyor Luffy'i.

Akıl kaybı Bm'nin fiziksel gücünü düşürmüyor zaten komutan ile imparator arası fark fazla buna katılıyorum ama Queen bile Luffy gibi tek yemedi.

King'de Luffy gibi tek yemezdi Kaido'dan ve ya başka bir imparatordan.

Luffy yeni hakisiyle ve geleceği görmede uzmanlaşmasıyla tamamiyle bir sağ kol ve ya çok az üstü kıvama geldi.

Kata ile tekrar vs atsalar mesela Kata öyle çocuk döver gibi dövemez Luffy'i daha ciddi bir dövüş olur ve yine eşit zorlukta geçer ama Luffy bu sefer daha net yenerdi.

Luffy birini yendiği zaman ve ya yeni bir şey öğrendiği zaman ooo amiral seviyesi artık,karşısında kimse duramaz,King ile Queen'i tek alır.Bm ile Kaido'yu üst üste koyar mantığı oluşuyor hemen.

Sonra hakisi bitip,sönünce herkes şok oluyor.

Tekrar diyorum Luffy güçlü adamdır ama tecrübesiz bir yeni çağ korsanıdır da bir yandan.Elde edeceği çok extrem güçleri erken öğreniyor,hakimiyet kurması da o kadar kolay olmuyor.Luffy'nin daha çok öğreneceği şey var bana sorarsan.

Sen neden kişilerin dediğine bakıyorsun da gördüğüne bakmıyorsun geleceği görüp kurtalsaydı Luffy tek yemekten, madem Kata'yı aşmıştı.

Anlık dememin sebebi dövüşte geleceği gördü ama geleceği görmeye o kadar hakim değil,Luffy yeni yeni alışıyor zaten mantıklısıda bu,yeni yetme velet sonuçta Oda bize bunu hissediriyor,direk her şeyde süper yapmıyor Luffy'i.

Akıl kaybı Bm'nin fiziksel gücünü düşürmüyor zaten komutan ile imparator arası fark fazla buna katılıyorum ama Queen bile Luffy gibi tek yemedi.

King'de Luffy gibi tek yemezdi Kaido'dan ve ya başka bir imparatordan.

Luffy yeni hakisiyle ve geleceği görmede uzmanlaşmasıyla tamamiyle bir sağ kol ve ya çok az üstü kıvama geldi.

Kata ile tekrar vs atsalar mesela Kata öyle çocuk döver gibi dövemez Luffy'i daha ciddi bir dövüş olur ve yine eşit zorlukta geçer ama Luffy bu sefer daha net yenerdi.

Luffy birini yendiği zaman ve ya yeni bir şey öğrendiği zaman ooo amiral seviyesi artık,karşısında kimse duramaz,King ile Queen'i tek alır.Bm ile Kaido'yu üst üste koyar mantığı oluşuyor hemen.

Sonra hakisi bitip,sönünce herkes şok oluyor.

Tekrar diyorum Luffy güçlü adamdır ama tecrübesiz bir yeni çağ korsanıdır da bir yandan.Elde edeceği çok extrem güçleri erken öğreniyor,hakimiyet kurması da o kadar kolay olmuyor.Luffy'nin daha çok öğreneceği şey var bana sorarsan.
Bu dediklerine katılıyorum zaten. Ben luffy katayı yendi diye direk amiral-yonkou demedim ki sadece sağ kol olan katayı yenmiş olan luffy'nin onu aştığını belirttim. Ama her ne kadar katayı aşmış olsa da hala bir sağ kol seviyesidir. Kata ile tekrar kapışsalar güle oynaya yenecek hali yok tabi. Yonkou-amiral ve sağ kol arasındaki güç farkı için luffyi örnek verdim. Queen tek yemedi dedin ama oradaki hafızası gitmiş BM idi hatırlarsan. Aklı başında bir BM orada queene tek bile atabilirdi.

Neyse asıl bahsetmek istediğim, shickiler arasında amiral ve yonkou gücünde birisi çıkarsa bu komutanların bir anlamı yok ona vurgu yapmak istemiştim.

Mihawk ve Weevilin seviyesi bu savaşın galibini belirler.

Mihawk Yonkou seviyesi ve Weevil bir sağ koldan güçlü çıktığı durumlarda Komutanlara acımaz bile Shiciler. Eğer bunlar bu seviyeden düşük çıkarlarsa Komutanlar güzel eğlenir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık