Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Savaş Lordları vs. Komutanlar

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    82
Zor soru bilemedim ki Luffy seri sonunda iki Zoro alamaz.

Kaido iki tane King götürür,Bm'de iki Katakuri götürür diyeyim.
İki tane az, Bigmom ve Kaido sağ kollarını hiç zorlanmadan ezer. Bigmom Marco'yu boğazından ikinci hamlesinde yakaladı. Kaido sağ kol gücünün üstü Luffyi tekledi.

5 tane King gelse Kaido yine alır. Belirli seviyeden sonra sayının çok önemi yok ( örnek 9 kın vs Kaido)

İki tane az, Bigmom ve Kaido sağ kollarını hiç zorlanmadan ezer. Bigmom Marco'yu boğazından ikinci hamlesinde yakaladı. Kaido sağ kol gücünün üstü Luffyi tekledi.

5 tane King gelse Kaido yine alır. Belirli seviyeden sonra sayının çok önemi yok ( örnek 9 kın vs Kaido)
Aslında bana da iki az geldi ama ne bileyim beşte çok fazla değil mi ?

Bu kadar sağ kol birleşip bir şeyler yapabilmeli bence mantıksızlık olmaz mı ?

Kaido sağ kol gücünün üstü Luffy'yi mi tekledi ? Luffy Kaido'dan tek yediğinde k.haki kullanmadı.Tama'ya ve tayfasına Kaido saldırdı diye k.hakinin k sini bile kullanmadan dövüşüp tek yedi.Aynı Luffy ile de uyanış kullanmayan Kata denk dövüştü.Ki aynı Kaido Luffy'nin g kullanmayan haline zar zor vurabildi.Çünkü Luffy k.haki kullanıyordu bir sonraki sefer.Kısaca Kaido rahatlıla sağ kol lvl bir adama tek atar diye bir şey yok.Denk getirirse evet ama denk getirmesi o kadar kolay değil.Marco da tanklar o thunder Bagua'yı.Luffy baya baya aldığı p.upu kullanamadı Kaido'ya karşı arc başında.

Son düzenleme:
Kaido sağ kol gücünün üstü Luffy'yi mi tekledi ? Luffy Kaido'dan tek yediğinde k.haki kullanmadı.Tama'ya ve tayfasına Kaido saldırdı diye k.hakinin k sini bile kullanmadan dövüşüp tek yedi.Aynı Luffy'ile de uyanış kullanmayan Kata denk dövüştü.Ki aynı Kaido Luffy'nin g kullanmayan haline zar zor vurabildi.Çünkü Luffy k.haki kullanıyordu bir sonraki sefer.Kısaca Kaido rahatlıla sağ kol lvl bir adama tek atar diye bir şey yok.Denk getirirse evet ama denk getirmesi o kadar kolay değil.Marco da tanklar o thunder Bagua'yı.Luffy baya baya aldığı p.upu kullanamadı Kaido'ya karşı arc başında.
Evet k.haki kullanmadı ama kaido ile tekrar karșılaștıklarında asıl gücü hyogorodan ögrendigi haki tekniği oldu. Yani hyogorodan o hakiyi ögrenmese kata ile karșılaștığı teknikleri doğru șekilde kullanabilse bile yine iși yaștı. K.hakiyi kullandığında nasıl bir güç artıșı bekliyorsunuz ki? Luffy sadece saldırıları öngörüp karșı saldırıya geçme fırsatı bulacaktı ama luffynin o zamanki saldırıları kaidoya karșı hiç bir ișe yaramıyordu yani k.haki anlamsız. K.hakinin anlam kazanması için ryou hakiye ihtiyaç vardı onuda ögrendi. Çatıda bile k.hakiyi kullanırlen o balyoz darbesini aldı. Bu adam en fazla ne kadar balyoz atağından sıyrılabilirdi ki? Katayı așmıș haliyle luffy net bir șekilde kaidoya ezilirdi (sakinligini muhafaza eden luffyden bahsediyorum) .

Kaidonun gücü kendisine saldırıların ișlemiyor olușu bence. Katakurinin kaidoya o mochi ile hasar verebilecegini hiç sanmıyorum ki g4 bile hasar veremiyor. Tek hasar verebilme șansı elindeki mızrak olur herhalde ama o da zor gibi. Evet kınlar da hasar filan verdi de ejder formunu es geçiyorum. Kaidoya zaafiyet verilsin diye olușturulmuș saçma bir form gibi geliyor bana. Hibrit formunda anlayacaz herseyi.

Kaido 5 degil 10 tane komutan alır. Yonkou ligi çok farklı bir șey bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık