Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Savaş Lordları, İmparator Tayfası Eder mi?

Ne kadar güçlü olurlar?

• Kullanılan toplam oy
    286
Doğrudur.Kata 1 vurur 2 vurur 5 vurur 10 vurur 20 vurur sıra teach e gelir 1 vurur ağzı burnu kanar 2 vurur gözü kararır ayakları titrer 3.yü vurur ve kata pert.
Ne abarttınız la teach. Magellanın tek attığı adamı kata yok eder. En kötü Magellanın attığı dalgayı mochi şeklinde atar Bb yapışıp kalır.
Hatta Cracker daha ters bence Teache karşı veya Smoothie. İlk 3 adamı alamaz gibi

Doğrudur.Kata 1 vurur 2 vurur 5 vurur 10 vurur 20 vurur sıra teach e gelir 1 vurur ağzı burnu kanar 2 vurur gözü kararır ayakları titrer 3.yü vurur ve kata pert.
Mesele şu ki yerden yere de vursan adam iki yuvarlanıp kalkıyor. Luffy'den daha dayak arsızı. Onun için meçhul dedim.
Yav adam gözüne kesmeyen kimseye ilişmiyor topuğu basıyor. Ölüme 5 kala Wb bu adamı tarumar etmedi mi? Ne kadar büyüttünüz shibuaki halini şunun. Sadece kalbur üstü bir adam fazlası değil.

Mihawk-Amiral
Weewil-Kararsız olsamda sağ kol diyeyim.
Yami Teach-En kötü 3. komutan
Dof-3. komutan
Kuma-4. komutan seviyendedir diye düşünüyorum.

Şimdi bu 5'li vs BM+3 komutanı şeklinde düşünürsem bence aşağı yukarı denk oluyorlar.Geriye Law-Hancock-Jinbei gibi isimler kalıyor ki bu 3'lü ortalama olarak Daifuku-Oven gibi isimlerin biraz üstündedir bana göre.

O yüzden ederlerdi bence.

Şuradaki Shichibukailer Katakuri, Oven, Daifuku ve 2. tatlı komutanı(adını unuttum meyve suyu bakanıydı galiba) ile anca eşit olurlar. BM zaten bu dördünü tek başına titretiyordu. :S

Dof, Craker ve diğer tüm aileyi tek başına tutar. Smothie ve Kata'yı da alan çıksın bir zahmet. Akainu ve tümenler gibi çıkar.

Dof, Craker ve diğer tüm aileyi tek başına tutar. Smothie ve Kata'yı da alan çıksın bir zahmet. Akainu ve tümenler gibi çıkar.
Bu yüzden Dof'u yenen adama Cracker'i yolladılar herhalde :alkis:
Mihawk'a bağlı biraz Yonko seviyesi çıkarsa problem yok yonko tayfası edebilir ama sanmıyorum yonko seviyesi olduğunu. Onun dışında yonkoların sadece komutanları da değil ezik adamları bile belli bir güçte. Mesela BM'de Tamago, Oven, Peros, Daifaku, Pekoms, Amande bunlar hep belli güçte ve bir sürü ordu var yonko tayfalarında.

Bu yüzden Dof'u yenen adama Cracker'i yolladılar herhalde :alkis:
Mihawk'a bağlı biraz Yonko seviyesi çıkarsa problem yok yonko tayfası edebilir ama sanmıyorum yonko seviyesi olduğunu. Onun dışında yonkoların sadece komutanları da değil ezik adamları bile belli bir güçte. Mesela BM'de Tamago, Oven, Peros, Daifaku, Pekoms, Amande bunlar hep belli güçte ve bir sürü ordu var yonko tayfalarında.
Yollamış olması neyi değiştirir?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık