Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Savaş Lordları, Hükümet Köpekleri miydi?

• Konbuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi

Shichiler denizcilerin köpeği mi?

• Kullanılan toplam oy
    285
bu op halkına yaranılmaz kendileri gibi ejderlere tapınmayıp korsan olsalar vay bunlar korsan (kendi halinde olsa bile) vay bunlar terörist, hükümetle anlaşma yapıp birtakım ayrıcalıkları olsa bu sefer de vay bunlar köpek vay bunlar it diyorlar. tam da beyni yıkanmış halklardan beklendiği gibi.

Dünya toplantısında denizkızını nerede almaya çalışıyorlardı?İlla amiral olması gerekmiyor orada sonuçta aynı ortamda aynı amaca hizmet ediyorlar.Adam sana kalkıp amiral önünde kaçırmayı çizmez ama sana bunu gösteriyor.Üstelik o adamlar gel kuçu kuçu bana luffy vurdu ben kölelerimi alırken milletin karısını kızını alırken gelmezler imdat diye bağıran masumlara gelmezler ama kutsallar gel deyince ışık hızında gelirler.Sahi o gelen kimdi florasan ışığı mıydı:rolleyes:
Tekrar ediyorum bunlar asker. Emir konuta zinciri :)

Ben de onu diyorum abi amirallerin ne olduğuyla savaş lordlarının ne olduğunun arasındaki bağlantı ne yav? Amiraller köpek olursa savaş lordlarının köpekliği falan mı düşüyor? Savaş lordları köpek mi değil mi tartışalım lütfen.
Taşı ilk atan adamları bulacam.
Lağğğnnn ben de varmışım agagag.

Seriide hükümet köpeği varsa onlar da amirallerdir. Garp bile direkt kutsalların emri altına girmemek için amiral olmamış, yani bunun başka bir açıklaması var mı?!
Amirallere köpek diyebiliriz. Shiciler daha çok iş adamlari gibi. Al gülüm ver gülüm..
Amiraller karın tokluğuna hükümet için çalışan askerler. Hükümetten aldıkları bir şey yok. Shiciler isimleri ve güçleri karşılığında hükümetten güvenlik ve serbestlik alıyor. Bu serbestliğin içinde şatoda Perona'yla takılan da var silah ve Smile ticareti yapan da.. Kim ne alıyor ne veriyor gayet belli. Herhalde sen bu ticaret anlayışıyla ticaret yapsaydın batıp kepenkleri indirirdin :/

Şimdi şöyle bir gerçek var bazı şeyleri siz tam olarak anlamamışsınız.Serideki halk hatta Kid bile shichileri hükümet köpeği olarak tanımlıyor ama biraz düşünün hükümete çalışan bir korsanı böyle tanımlayan birisi denizcilere ne gözle bakar ? Onlara tam hükümet köpeği der yani daha beter gözle bakar.Siz onlara vatan evladı memur gözüyle mi baktıklarını sanıyorsunuz ? Hükümet köpeği seslenişinin de ne kadar cahilce ve avam bir tabir olduğunu da sarhoşa söyleterek göstermişti bir sahnede.Yani demek istiyor ki Oda sarhoşlar itler kopuklar böyle diyor ona göre ciddiye alın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık