Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Savaş Lordları, Hükümet Köpekleri miydi?

• Konbuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi

Shichiler denizcilerin köpeği mi?

• Kullanılan toplam oy
    285
Amiral konusunda ben köpek demiyorum ama eleştirenler haklılar bir yerde şimdi.
Garp bile bu yüzden Amiral olmuyor kutsallara hizmet ediliyor, onlardan emir alınıyor diye.
Lucci'nin Mariejois de ki o halini görünce diyenleri de pek eleştirmem yani.
Akainu'ya bile ''Senin bir değerin yok'' ve ''Siz hükümetin görünün yüzüsünüz'' diyen bir topluluk var.
adam memur olum :S gorosei de başkasının emir kulu ama ne amiraller ne gorosei köpeklik yapmıyor, o iş daha alt kademe bi iş, daha angarya bi iş yani bi nevi taşeron işçi şiçibukai, ancak korsanlara yakışacak bir iş

adam memur olum :S gorosei de başkasının emir kulu ama ne amiraller ne gorosei köpeklik yapmıyor, o iş daha alt kademe bi iş, daha angarya bi iş yani bi nevi taşeron işçi şiçibukai, ancak korsanlara yakışacak bir iş
Ne memuru yav? :D

Bu adamlar Amiral olmuş olduğu yerden yönetmesi gerekirken kutsal yumruklandı diye korsanların peşine gönderiliyor Amiraller.
Hadi gönder 10 tane Koramiral gitsinler Amiral'in gitmesi ne? Shichilerin çoğu bile gitmiyor pek çok şeye. Smoker'ın deyimiyle ''Emir alacak tip de değil'' denilecek kişiler.
Adam gitmezse gitmiyor vb. fakat Amirale git diyorlar gidiyor, gel diyorlar geliyor ne taşeronu? :D

Hani hizmet ettikleri kişiler güçlü olsa, bu hizmeti hak edecek kişiler olsa neyse. Şunların dediklerini yapıp emir alıyorlar... :S

kıskanç niteliksiz korsanlarım pis yakıstırmasından başka birşey değildir çünkü normal şartlar altında da korsan korsanın düşmanıdır . Hükümetin sağladıgı bir çok imkandan faydalanarak korsanlık yapmaya devam etmek imparator himayesine girememiş her korsanın hayalidir .

Kutsalın biri yolda gördüğü on yaşında kıza tecavüz etmeye karar verse Fuji ne yapar acaba?
kutsal ejder ve amiral senaryolarına 2 gündür rastlıyorum bilemiyorum Fujinin anlık pskikolojisine baglı reyis ben zaten körüm rahat ol da diyebilir tost ta yapabilirler .
kutsal ve amiraller ile ilgili fantezi geyik konusu acılsa fena olmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık