Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Savaş Lordları, Hükümet Köpekleri miydi?

• Konbuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi

Shichiler denizcilerin köpeği mi?

• Kullanılan toplam oy
    285
Sizin bakış açınızla seride köpek olmayan 2-3 kişi var.
Zoro köpek.
Marco köpek.
Ace köpek.
Sanji köpek.
Sakazuki köpek.
Backman köpek.
Bunlar bir kaçı sadece.
Saboyu unutmuşum.

Hala aynı şeyi tekrarlıyorsun. Çağırdıkların paşa paşa geliyorlar mı? Evet. Gelmeyen shibukai kalıyor mu? Hayır. Demek ki shibukailer köpektir. Kendince bahaneler üretmede bana sorumun cevabını ver ki daha rahat tartışalım.
Şimdi savaşa giden denizcilerin,Wb müttefiklerinin ve Wb korsanlarının alayı köpek mi?
Adama bir makam verilmiş ve bunun sonucunda bazı ayrıcalıklar almış. Tabiki bunun sonucunda belli görevleri olacaktır.

Şimdi savaşa giden denizcilerin,Wb müttefiklerinin ve Wb korsanlarının alayı köpek mi?
Adama bir makam verilmiş ve bunun sonucunda bazı ayrıcalıklar almış. Tabiki bunun sonucunda belli görevleri olacaktır.
Hayır. Olamaz. Eğer bir emiri uyguladıysan köpeksindir. Askerler köpektir,amirinin emrini uygulayanlar köpekdir. Bunlar hep köpektir yani.

Emiri hükümetten alıp denizci köpeği olmak da ayrı bir kafa. Yada okuma yazması yok arkadaşların.

Gravity

Sizin bakış açınızla seride köpek olmayan 2-3 kişi var.
Zoro köpek.
Marco köpek.
Ace köpek.
Sanji köpek.
Sakazuki köpek.
Backman köpek.
Bunlar bir kaçı sadece.
Saboyu unutmuşum.
sanırsın shichiler gelmiş bunlara yalvarmış öldürme ne olur köpeğin olayım falan demiş. korkularından geldiler savaşa diyorlar.

boa madem korkuyordu niye aokijiye dalmaya kalktı diyorum. önceliği luffyi korumak diyorlar. ne fark eder. kadın korkmadığını gösterdi.

croco diyorum akainuya daldı, sengokuya posta koydu. cevap veremiyorlar.

bb ile law planlarını yürüttü diyorum. korktular diyorlar :D

kumanin beyni yok diyorum. bizimkilerin gemisini koruduktan sonra hurdaya çıktı diyorum. kendisi korkusundan beynini verdi diyorlar.

hepsi de köpek olmadığını biliyor.

bunlara göre amiraller filo amiralinin köpeğidir. savaş bitti dedi sengoku akainu gigikini çıkaramadı. o da mi köpek?

marco wbnin köpeği falan.

bunların yek bildiği birisi diğerinin lideri ise oburu köpektir.

başka hic bir dayanakları yok.

telden yazmak da ne zor. neyse uyuyorum artık. herkese iyi geceler.

Bence yine de ortaklık lafı daha doğru gibi. Köpeklik deyince sanki hiç çıkarları yokmuş gibi oluyor. Sonuçta kendi çıkarları da var ve gördüğümüz kadarıyla hepsi de hükümete ters planlar içinde.
Şimdi şöyle bir olay var bunlara köpek diyenlerin bir çoğuna fırsat verilse zaten o ünvanı kabul eder, biraz kıskançlıktan yapıyorlar, diğer taraftan haklılık paylarıda var çünkü korsan dediğin özgür olur, korsanlığın doğasına aykırı. Bir bakıma kaçak dövüşüyorlar çünkü denizci tehdidinden kısa yoldan kurtuluyorlar. Buna karşılık hükümet benim gücümü göstermek istediğim savaşlara katılacaksın diyor ve onlarda bunu kabul ediyor. Ace mesela bu teklifi reddetmiş, ben eminim ki yaptığı işin doğasına aykırı olduğunu düşündüğü için reddetti. Yani hükümetin gücünü kabul eden korsanlar bunlar, haliyle köpek demek normal. Diğer korsanlar sürekli denizci tehdidi ile uğraşırken bu arkadaşlar rahata konuyor bir bakıma, o kadar lafta atsınlar bence sıkıntı yok.

Amiral gücünde olmayan korsanlar için harika bir ünvan ve haliyle ünvanı kaybetmek istemiyorlar, ama Amiral gücünde olan birisi için saçma sapan bir ünvan.

Korsan isen kaptanının emirlerini uygularsın. Denizci isen üstünün emrini uygularsın.
Bu köpeklik değildir. Konuyu yanlış anlıyorsunuz.

Fakat ben korsanım diyip hükümetin veya denizcilerin emrini uygular isen köpeksindir.. Fark bu.
Birisini severek isteyerek yapıyorsun. Birlikte hareket ediyorsun. Bu senin hayatının anlamı olmuş.

Diğerinde başka bir işin var biri sana başka bir şeyi zorla yaptırıyor. Sen de köpeklik yapıp kabul ediyorsun bunu.
Mihawk kııç ustası düello yapmak istiyor hopp telefon gel buraya hemen gidiyor. Gitmek zorunda. Gitmek istemiyor ama köpeği olmuş işte.
Dof yeraltında takılıyor. Hop telefon gel buraya hop gidiyor. Gitmek zorunda. Gitmek istemiyor ama köpeği olmuş işte.

Şimdi şöyle bir olay var bunlara köpek diyenlerin bir çoğuna fırsat verilse zaten o ünvanı kabul eder, biraz kıskançlıktan yapıyorlar, diğer taraftan haklılık paylarıda var çünkü korsan dediğin özgür olur, korsanlığın doğasına aykırı. Bir bakıma kaçak dövüşüyorlar çünkü denizci tehdidinden kısa yoldan kurtuluyorlar. Buna karşılık hükümet benim gücümü göstermek istediğim savaşlara katılacaksın diyor ve onlarda bunu kabul ediyor. Yani hükümetin gücünü kabul eden korsanlar bunlar, haliyle köpek demek normal. Diğer korsanlar sürekli denizci tehdidi ile uğraşırken bu arkadaşlar rahata konuyor bir bakıma, o kadar lafta atsınlar bence sıkıntı yok.
İyide hocam bu adamların hepsi karaktersiz zaten aşağı yukarı. Adları asil sadece. Gerçek korsanlar içinde de hükümetle ortak çalışanlar olmuş zaten. Adamlar kolayı neden seçmesin.
Ayrıca Teach içinde geçerli mi bu hayvan benzetmesi? Her karakter için böyle bir yakıştırma bulabiliriz neredeyse.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık