Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Savaş Lordları, Hükümet Köpekleri miydi?

• Konbuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi

Shichiler denizcilerin köpeği mi?

• Kullanılan toplam oy
    285
Sanırım gücünden dolayı. Sengoku da diyor zaten "bu kadın çok güçlü" diye. Gemideki askerlere tabiri caizse nasıl tek attı gördük. Düşünsene bunun düşman olduğunu. 2-3 savaş gemisi yolluyorsun, kadın tek hareketle tüm askerleri taşa döndürüyor :D Kadın güzel, nadir durumlar hariç herkesi etkileyip taşa çevirebiliyor. Bu güçten korkulmaz mı şimdi? :D Bu taraftan bakınca hükümetin neden yanında tutmak istediği aşikar.
Bir de bana çok seçici davranmıyorlar gibi geliyor. Hani tuttuğunu shicibukai yapıyorlar gibi. Mihawk mesela. Hükümetin içinde olmasa bile karşısında duracak bir tipe benzemiyor. Croco direkt olarak zarar veriyor dof aynı şekil. Sadık bi kuma var o da ajan. Lafından çıkmayacak iki kişi Buggy ile Moriahtır diye düşünüyorum. Bilmiyorum belki de ben Hancock u küçük görüyorum.

Bir de bana çok seçici davranmıyorlar gibi geliyor. Hani tuttuğunu shicibukai yapıyorlar gibi. Mihawk mesela. Hükümetin içinde olmasa bile karşısında duracak bir tipe benzemiyor. Croco direkt olarak zarar veriyor dof aynı şekil. Sadık bi kuma var o da ajan. Lafından çıkmayacak iki kişi Buggy ile Moriahtır diye düşünüyorum. Bilmiyorum belki de ben Hancock u küçük görüyorum.
Oda'nın işleri işte. Bence sen Hancock'u küçük görüyorsun :)

Bi çok insan sevmediği karaktere giydirmiş burda köpek falan diyerek. Adamların bi amaç doğrultusunda bu makamı kullandığı bence gayet açık. Amiral korkusundan ziyade el altından istediği şeyleri yapabilmek için, yoksa her ayrılan Shic için Amiral gönderilirse Denizcileri kim koruyacak. 3 tane Amiral var zaten, onlar da karargahı korumakla,denizcileri korumakla yükümlü bi nevi. Velasıl kelam köpek değiller de, çıkarcılar bana göre.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık