Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Satranç

Turnuvanın elo ortalaması tahminen kaç olur?
Lichess hesabımı yeni açtığım için 1500 elo görünüyorum ama 1000 elo anca varım. Çok ezilmem umarım :gamyon:

Hızlı satranç kötü oynuyorum dikkat sorunu yaşıyorum gibi satrançta baya ustalaşmak pratik yapmak lazım onun için eski büyükustalar oynamıyordu diye biliyorum yeni dönemde yaygınlaştı.Ama belli olmaz işim olmazsa gelirim belki.
bende katılırdım da hızlı satranç ne yav sanki oyunu yaladık yuttuk ta hızlısı kaldı :S
Süre çok uzayınca turnuva çok uzuyor. Ondan dolayı 5+3 seçilmişti zamanında. Ne aşırı kısa ne aşırı uzun tam ideal 1 saat civarı sürüyor.
Bir de zaten hiçbirimiz usta değiliz o yüzden çoğu turnuvada birinci değişiyordu eğlenceli oluyor bence bir deneyin :D

Turnuvanın elo ortalaması tahminen kaç olur?
Lichess hesabımı yeni açtığım için 1500 elo görünüyorum ama 1000 elo anca varım. Çok ezilmem umarım :gamyon:
2000 de oluyor 900 de oluyor ama çoğunluk 1300 falandı en son.

@Mihawk geri sayımı başlatsana birkaç kişiye link salayım :s

Süre çok uzayınca turnuva çok uzuyor. Ondan dolayı 5+3 seçilmişti zamanında. Ne aşırı kısa ne aşırı uzun tam ideal 1 saat civarı sürüyor.
Bir de zaten hiçbirimiz usta değiliz o yüzden çoğu turnuvada birinci değişiyordu eğlenceli oluyor bence bir deneyin :D

2000 de oluyor 900 de oluyor ama çoğunluk 1300 falandı en son.

@Mihawk geri sayımı başlatsana birkaç kişiye link salayım :s
Geç başlama şansınız var mıdır 21:00 olsa daha iyi olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık