Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji'nin Yeni Ödülü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Iron Man

E.Oda´dan herşey beklenir.Ama ödülün o kadar düşük olacağını zannetmiyorum.
Resim konusunda Manga 662´de tayfanın yeni aranıyor posterleri gösterilmişti ve Sanji´nin resimde kafasının arkasını gösteriyorlardı.Sanji o posteri görünce yine çıldıracak gibime geliyor :D

Edit:

E.Oda´dan herşey beklenir.Ama ödülün o kadar düşük olacağını zannetmiyorum.
Resim konusunda Manga 662´de tayfanın yeni aranıyor posterleri gösterilmişti ve Sanji´nin resimde kafasının arkasını gösteriyorlardı.Sanji o posteri görünce yine çıldıracak gibime geliyor :D

Edit:
O poster değil gazete.

Soytarii26

Sanji'yi hep özellikle gizliyor Oda böyle bi gün çok büyük patlama yapıcak ama ne zaman.. :D

O değil de şimdi ussopp'un ödül yine sogeking adı altında mı gelecek acaba çünkü şöyle bir gerçek var benim gözümde çok ilerde shanksin tayfa ile karşılaştıkları zaman ussopp ile babası keskin nişancılık adı altında kapısıcak arkasından gerçek kimliğini söylecek babasını yendiği zaman yani

:D Bak bu teori tutar işte. Oda pisliğin teki Sanji konusunda:D Hatta Nami'nin aptal aptal bakışları var Sanji'nin bedeninde yeni çekilcek fotoğrafta çok salak bişey olur:D

Eğer Oda denen deyyus yine böyle bir pislik yaparsa Sanji'ye, döverim. :mad:
Nedir bu Sanji'nin çektiği yahu!
Ki yine de yapacak, çok mantıklı bir teori. Tutma ihtimali çok yüksek. :/

Ancak; adada bulunan denizci de Smoker! aptal biri değil ki, zira kendi bedeni de değiştirildi, bilir yani. Olmama ihtimali de var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık