Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Sanji'nin Ödül Draması

Sanji'nin şu an olması gereken kafa ödülü(Ölü ya da Diri) sizce kaç milyon belidir?

• 177-200 arası

Kullanılan: 9 12.5%
  • 201-230 arası

Kullanılan: 9 12.5%
  • 231-260 arası

Kullanılan: 11 15.3%
  • 261-290 arası

Kullanılan: 19 26.4%
  • 291-319 arası

Kullanılan: 24 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    72
  • Anket kapatılmış .
Ben özellikle @Riful 'un söylediği gibi bir şeyler bekliyorum, zor gibi gözükse de epey olası geliyor, en azından böyle bir his var içimde.
@Sanji Vinsmoke ellerini neden kullanmadığını biliyoruz ama bi umut işte :)

İlerde Sanji CP-9'nın tüm tekniklerini kullanabilicek belki. İlk etapta geppo'yu kullanmaya başlamış. Zaten Robin'in bu tekniği gördüğünde söylediği ilk şey CP-9. Ve dikkat çekici bir teferruat benim için... Cp nasıl ki hükumetin suikast timi, Sanji'nin ailesi de suikast timi ;)

250 civarı olması lazımdı ödülü. Şu anki ödüle de Usopp çöpünden fazla olsa sorun teşkil etmezdi.
Ayrıca ödül için dövüş gerekli. Her ark Zoro beye rakip verip Sanji'ye vermemesinden de kaynaklı.

Dresrossa da olsaydi 260 civari olmasi makul olurdu sanirim.
Şu an nerede gördüm çıkaramadım ama bir beyzbol atıcısı topu sadece sol eliyle atardı herkes adamı solak zannederdi ama işin gerçeği sağ eli o kadar kuvvetliydi ki kullanırsa topu karşılayabilecek kimsecikler yoktu. O yüzden sağ elini kullanmazdı heyecanlı olmaz diye falan böyle bişeydi herhalde...:bilmem:

Sanji'nin de eller o hesap çıkabilir Oda'nın feykiylen:D
Oyle bi sey bende hatirliyorum.O film mi emin degilim ama cocuk bi kaza geciriyo super atisi falan oluyodu.Sonra eli tekrar kiriliyo yetenegi gidiyo falan

Sanji'nin şuan ki kafa ödülü olması gereken bir ödül. Mangaka Dressrosa arc'ında Sanji'nin ses getirecek bir olayına imza atmadı. Haliyle Zoudada ödülüne etki edecek bir icraat yapmadığı için ödülü o miktarda. İcraat yapmayan adamın ödülünü okurların beklentisi için bol keseden yazacak değil ya :) Forumun diline düşen Usopp bile ülkedeki tüm oyuncakları kurtardı. Sugar'ı bayılttı. Donquixote ailesine karşı savaşan bir çok savaşcıyıda Usopp kurtardı Robin'de dahil buna Sanjiyi ödül olarak geçmesi normal. Tabi bu demek değildir ki Usopp Sanjiden güçlü yazarın kendisi bu yıl Sanji yılı olacak dediyse bu yılda onun icraatları gösterilir ödülü artar Zoro ve Usopp'u geride bırakır sonrada Zoro Ödül draması... :D

Edit: Ankete oy veren çoğu arkadaş Sanji'nin gücü üzerinden değerlendirerek oy veriyor galiba. Fakat bilinmesi gereken birşey var hükümet kelle ödülünü kişinin gücüne göre değil yaptığı olumlu olumsuz eylemlere göre veriyor.

İlerde Sanji CP-9'nın tüm tekniklerini kullanabilicek belki. İlk etapta geppo'yu kullanmaya başlamış. Zaten Robin'in bu tekniği gördüğünde söylediği ilk şey CP-9. Ve dikkat çekici bir teferruat benim için... Cp nasıl ki hükumetin suikast timi, Sanji'nin ailesi de suikast timi ;)
CP9'un tüm tekniklerini nasıl kullanacak hocam? Zoro fanısın hadi de Sanji'yi bu kadar mı tanımıyorsun.. :)
Shigan ve rokuogan teknikleri el ile yapılıyor.
250 civarı olması lazımdı ödülü. Şu anki ödüle de Usopp çöpünden fazla olsa sorun teşkil etmezdi.
Ayrıca ödül için dövüş gerekli. Her ark Zoro beye rakip verip Sanji'ye vermemesinden de kaynaklı.
Hocam Usopp'u niye bu kadar gömüyosunuz? Yemeyin bu adamın hakkını. :)
Usopp WG'ye karşı savaşımızı resmi olarak başlatan adamdır. Ödülünün büyük sıçrama yapmasının nedenlerinden biri bu da olabilir. Sogeking maskesinin altındaki gerçek adam ortaya çıktı sonuçta.

Sanji ile ilgili gizemleri bu arc öğreniriz herhalde. Ödül olaylarındaki tuhaflıkların altından ailesi çıkacak galiba. Sanji'de de bir çekingenlik var idi zaten. Kimliğinin ortaya çıkmaması için gereksiz dövüşlere girmiyordu zannımca. Şimdi bile ailesi olay oldu, efsane çıktı. Bu durum GL'nin ilk yarısında ortaya çıksa tayfanın başına büyük bela olur idi herhalde.

CP9'un tüm tekniklerini nasıl kullanacak hocam? Zoro fanısın hadi de Sanji'yi bu kadar mı tanımıyorsun.. :)
Shigan ve rokuogan teknikleri el ile yapılıyor.

Hocam Usopp'u niye bu kadar gömüyosunuz? Yemeyin bu adamın hakkını. :)
Usopp WG'ye karşı savaşımızı resmi olarak başlatan adamdır. Ödülünün büyük sıçrama yapmasının nedenlerinden biri bu da olabilir. Sogeking maskesinin altındaki gerçek adam ortaya çıktı sonuçta.

Sanji ile ilgili gizemleri bu arc öğreniriz herhalde. Ödül olaylarındaki tuhaflıkların altından ailesi çıkacak galiba. Sanji'de de bir çekingenlik var idi zaten. Kimliğinin ortaya çıkmaması için gereksiz dövüşlere girmiyordu zannımca. Şimdi bile ailesi olay oldu, efsane çıktı. Bu durum GL'nin ilk yarısında ortaya çıksa tayfanın başına büyük bela olur idi herhalde.
Bundan sonra gelecek olan power uplar en sağlamları olacak. Tepedeki isimleri görüyorsun. Hepsi canavar. Tekme tekme nereye kadar ?

CP-9 ve Vinsmoke gibi iki oluşumun da suikastçi olması, Cp-9'ın ellerini de kullanabildiği teknikler yapabilmesi Sanji'nin de ilerde bunları yapabileceğini düşündürdü bana. Olur olmaz ama ihtimal var mı ? Var :)

Rayleigh'i görüyorsun. Adam kılıç ustasıydı ama Kizaru'nun tekmesini durdurabilecek kuvvette tekmeler atabiliyordu. Aynı şekilde b.haki kalkanını filin üstüne ''elleriyle'' yönlendirdi. Çok güçlü insanlara tek yönle bakmak, tek yönle değerlendirmek onlara hakaret olur diye düşünüyorum ben. Ki doğru olan da budur. Rayleigh'in elinden kılıcı aldığında bir hiç olmadığını görüyoruz bu şekilde. Adam kk'nın sağ kolu. Elinden kılıcı gidince Usopp seviyesine mi inecekti ? :)

Zoro'ya bakıyorsun, daha alacağı yığınla power up var. Luffy desen o da alacak birkaç power up. Ee Sanji ? Sanji diyince tıkanıyorum ben. Aklıma 1-2 p-up dışında bir şey gelmiyor.

İşte bu sebeplerden dolayı Sanji'nin seri sonuna kadar sadece tekmeyle değil farkı şekillerde de gücünü kullanabileceğini düşünüyorum ben.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık