Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji'nin Ark Sonu Geleceği Seviye

Sanji'nin Arc Sonu Geleceği Seviye

• Kullanılan toplam oy
    342
Yav hala yok amiral sevicilik yok bir bilmem ne.Kaido nereye 8 amiral ediyor.Bu adami bilmem kac kere vura vura bayiltip almislar.8 amiral ediyor yahu olmaz oyle bir sey oleyim diye teslim olmustur deyil mi ?
Zaman atlamasi olmaz ise eger Luffy 20 yasinda korsanlar krali olacak degil mi.20 yasindaki Luffy Roger dan Genc Wb den Garp tan guclu mu olacak yani.Oda bile yolunu yapiyor iste muttefikler ile.Son savasta da Nitelikle beraber nicelik de on planda olacak.Bir nevi ashura vs indra gibi olacak shounen bir seri bu.Zoro da 21 yasinda Genc Ray ile Guc zirvelerinden biri Shanks ile esit olacak hemi ? Birde adam shanks degil de Ryumaa deyip Zoro ya Shanks seviyesinden ustun olacak gozuyle bakiyor.Ryumaa kim ? Ejder kesmis biri.Yav adamlar ada yok edip dag patlatiyor ejder ne yav.
Ray amirali ne kadar tuttu ? Sonrasinda ne oldugunu bilmiyoruz ki buyuk ihtimalle topuk yapti ki Kizaru direk yakin dovuse girerek Ray e avantaji bile verdi.Ne oldu 5 dakikada 40 kilo terledi adam.
Bir tarafta 4 yonkou diger tarafta hukumet ve siciler.Hukumetin en buyuk gucu denizciler ve bu olusumun en guclu adamlari ile yonkou top gibi oynayacak he ?
Yav ne yazayim bilmiyorum ki.Bir yanda vura kira korsan kral olmus bir adam diger tarafta muttefik toplayarak giden bir luffy.Riger seytan Luffy ise melek bu seride.Luffy guc olarak Roger seviyesine ulasamayacak bana gore.Ayni sekilde zoro da ray ve shanks seviyesine ulasamayacak

Şu an görülen ailesi Sanji'nin dövüşmesini hep engelliyor.
Yani aslında Sanji tam kapasite dövüşemedi hem Babası hemde Niji'e karşı.

Yonji'i direk yamultmasına bakılırsa şu an bile Niji'e karşı şansı olabilir.
Çünkü Judge direk haki kullanmasına dikkat çekti.

Aklımda şu an için bu deneyin Sanji'e dezavantaj sağlamasının yanında, insan olmasının ona Haki avantajı kazandırdığı.
Eğer kardeşler haki kullanamıyorsa tabi.

Totalde arc sonu Sanji'den öyle büyük bir güç artışı beklemiyorum.
Güçlenir ama Luffy ve Zoro'nun gerisinde kalır.

Konu saçma geldi biraz. Sanji'nin zaten şuanki seviyesini bile göremedik. 2 yılda öğrendiği hiçbir şeyi göstermedi ki.

Zoro da aynı şekil bir şeyini göstermedi. Luffy de eğitiminin tamamını göstermedi.

Neye göre, nasıl yorum yapabiliriz ki?

muhtemelen ya zoroyla eşit seviyeye gelicek, yada zoroyu asamıyacak. serinin basından beri ilerleyen kurguya bakarsak eger... bu arcın sonunda zoroyla eşit olsa bile wanodan sonra zoro yine az öne gecer. yani e.oda wanoda zoroya bicecegi paya göre sanjiye zoroyuda astırabilir bu arc, ama wanodan sonra hersey yine eski haline dönecektir.

bu arc için ben yinede ikisinide gecemeze verdim, çünkü hala daha bir sey göremedim mr. princeden ;) hele bir dnasını sahlandırsın bakarız duruma göre.

Bu arcta zoroya eşit olur bir sonraki arcta zoro yine öne geçer sonra gelsin cracker,jack ancak bu power up ile bizimkiler onlarla başa cıkabilir.

Bu arc luffy nin crackerle kapışmasın dan önceki seviyesine gelir arc sonu luffy daha güçlenir zoro da Wano da yükselir monster trio eski haline gelir luffy>zoro>sanji

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık