Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji'nin Ark Sonu Geleceği Seviye

Sanji'nin Arc Sonu Geleceği Seviye

• Kullanılan toplam oy
    342
Daha gücünü gösteremedi malesef yine de oveni rahat uçurabildi vergo yu uçurduğu gibi. Bm nin iki oğlunu tekledi ama mağlesef kafa dengi birisiyle dövüştürülmedi.Ne kadar hızlı olduğunu gösterebildi sadece bu arc. #Wano2023
Aslında Sanji’de gelişim var da sadece tüm gelişimini gösterebileceği bir dövüş içine girmedi. Oda’nın da hoşuna gidiyor sanki Sanji’yi komedi unsuru olarak kullanmak.

Aslında Sanji’de gelişim var da sadece tüm gelişimini gösterebileceği bir dövüş içine girmedi. Oda’nın da hoşuna gidiyor sanki Sanji’yi komedi unsuru olarak kullanmak.
Senin dediğini teorisyenler de diyor. Oda sanjiyle bu arc bilerek oynadı diyorlar. Malesef luffy hariç kimseyi kafa dengi birisiyle dövüştürülmedi. Ne zaman dövüştürecek çok merak ediyorum. Hani luffy
dövüşmeli ve gelişmeli sonuçta ana karakter ama bizim tayfa nasıl gelişecek birden güç patlaması mı yaşayacaklar anlamadım ki :)

Senin dediğini teorisyenler de diyor. Oda sanjiyle bu arc bilerek oynadı diyorlar. Malesef luffy hariç kimseyi kafa dengi birisiyle dövüştürülmedi. Ne zaman dövüştürecek çok merak ediyorum. Hani luffy
dövüşmeli ve gelişmeli sonuçta ana karakter ama bizim tayfa nasıl gelişecek birden güç patlaması mı yaşayacaklar anlamadım ki :)
Wano'da olabilir o. Çoğu kişi Wano'yu Zoro'ya özel bir ark olarak görüyor ama Zoro'nun geçmişinin işlendiği, güç olarak da tayfanın öne çıktığı ark olacak bence. Luffy de Zoro da Sanji de güç gösterisi yapar orda.

Wano'da olabilir o. Çoğu kişi Wano'yu Zoro'ya özel bir ark olarak görüyor ama Zoro'nun geçmişinin işlendiği, güç olarak da tayfanın öne çıktığı ark olacak bence. Luffy de Zoro da Sanji de güç gösterisi yapar orda.
Aynen olabilir çünkü wano da bir kişi üstünde fazla yoğunlaşamaz gibime geliyor çünkü novalar da var yani baya karakter olacak ve onların tayfaları. Yani bizim tayfaya da iş düşer umarım.

Zoro vs Pica'nın aynısı be ya, hakin daha yüksekse kesiyorsun. Law orda Haki + Meyve kombo yapıyor. Hiç haki kullanmasa salt meyveyle haki kaplı adamı kesememesi lazım zaten, hakinin mantığına ters olur. Law için farklı örnekler de verilebilir, Dof'un iplerini kılıcıyla bloklaması mesela. Hiç haki kullanmasa karşı koyamazdı diye düşünüyorum.
cok doguru zaten orda vergo butun vucudunu hakki iel kapladı cunku law gucunu bilyodu bencede hakki + meyve gucunu beraber kulandı ki ancak kesebildi

Gelişimi çok yanlış yorumluyorsunuz.
En iyi bildiğim örnek diye Zoro'yu ele alacağım.

1-) Alabasta
- Küçük Bahçede sert muma vurduktan sonra demiri kesmekten bahsediyor. Alabastada Mr1'i keserek amacına ulaşıyor.
✓ Dövüşte gelişmiştir.

2-) Skypia
- Slash attı vsde. Ama bunu yeni bir teknik olarak yapmamıştı.

3-) Ennies Lobie
- Ashura'yı dövüş esnasında geliştirmemişti.

Yanisi Sanji gelişti. Tecrübe üstüne tecrübe yaşadı. Yonko görüp tanıdı. Ama vssi çizilmedi. Oda'ya laf atın.

Power-up alır ama ikisini de geçemez demişim.
Power-up almadı. Ama hiç bir dövüşte ezilmedi.
Yediği her darbede başka unsurlar vardı. Bana göre Oven'in Niji'nin ve Judge'nin üste olduğu net Sanji'nin.

Biz Zoro beklerken Sanji Wano'da Bruce Lee'ye bağlarsa şaşırmayın. Tayfanın sınırı ölümüne bir dövüşte ortaya çıkıyor.

Power-up alır ama ikisini de geçemez demişim.
Power-up almadı. Ama hiç bir dövüşte ezilmedi.
Yediği her darbede başka unsurlar vardı. Bana göre Oven'in Niji'nin ve Judge'nin üste olduğu net Sanji'nin.

Biz Zoro beklerken Sanji Wano'da Bruce Lee'ye bağlarsa şaşırmayın. Tayfanın sınırı ölümüne bir dövüşte ortaya çıkıyor.
Tebrikler, konu kilit. ?

Zoro'nun şu andaki halini aşar. Zoro da Wano sonu çok az bir farkla belki geçer yani. Sanji %82'yse, Zoro belki %82,01 olur :bilmem:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık