Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji'de Fatihin Hakisi Çıkar Mı?

Sizce Sanji de çıkar mı?

• Kullanılan toplam oy
    227
Bence çıkar çünkü Sanji bir soylu ve prens tabi One Piece evreninde ki tüm kral ve prenslerde Kral Haki'si yok ama Sanji açıkça ailesinden farklı olduğu gösterdi soylu olmasını önemsemedi bence bu yüzden çıkabilir. Ve Kral Haki için gerekli nitelikler belli değil doğuştan kral olmalı denmişti bir ara ama Listeye bakıyorum da tamam hüküm süren ve onların soyundan gelen insanlar var ama başkaları da var mesela Zoro. Zoro'nun Kral olmak için ne niteliği varda çıktı? Zoro'yu kötülemek için söylemiyorum sadece Onun amacı bile Kral ve benzer bir şey değil en güçlü Kılıç ustası yani savaşçı olmak. Ve Haoshoku no Haki'nin doğuştan gelen bir şey olduğu söylendi seride ama Zoro, Luffy ile tanışmasa Morgan onu öldürürdü kaçsa bile sonuçta sadece East Blue'da ödül avcısı olmaya devam ederdi asla şuan ulaştığı seviyeye çıkabileceğini düşünmüyorum böyle bir adamda çıktı ise bence Sanji'de de çıkabilir.

En son bu soruyu Yamato'da Haoshoku var mıdır diye sorduğunuzda kesinlikle olduğunu söylemiştim. Şimdi Sanji için soruyorsunuz. Sanji'de çıkma ihtimali %100. Buradan geleceğin Rocks Korsanları çıkacak. Tayfanın canavar üçlüsü adı üstünde canavar üçlü. Üçünde de bir tanrı olgusu var. Luffy'de, Hyogoro'nun bahsettiği, Zoro'da Ashura, Sanji'de Şeytan'ın kendisi (Japon Mitolojisinde Şeytan'da bir ilah olarak geçiyor) bu üçlü içinde Sanji'de çıkmayacağını düşünmek bana hiç de mantıklı gelmiyor. Sanji'nin bu konuda Zoro'dan daha fazla potansiyeli olduğunu düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık