Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji'de Fatihin Hakisi Çıkar Mı?

Sizce Sanji de çıkar mı?

• Kullanılan toplam oy
    191
Sanji dua etsin babasına yoksa Pageone seviyesi bir adam olarak ortalarda dolaşırdı. H.haki ye sahip bir iradesi hiç bir zaman yoktu çıkmaz bu saatten sonra.

Şu ele ayağa düştü diyen 33 kişiyi tek tek alıntılayıp neden kardeşim diye yakalara yapışasım var sldlflfpfprr

Şimdiye kadar seride gördüğümüz yüzlerce karakter arasında 10 küsür kişide çıkmış hepi topu. Çıkan kişiler arasında da Chinjao hariç ne alaka diyebileceğimiz birisi yok güç karakter soy vs vs açısından(ki Chinjao da normal k haki iyi potansiyel oldığunu gösterir ama herkes çok iyi değerlendirmek zorunda değil).

Ama hala ele ayağa düştü bilmem ne. Peki.

Bu gen muhabbetini kral haki çıkmayacak bari güçlensin diye çıkardı adam zaten.Kral haki falan çıkacak iradede birisi değil Sanji
Kral haki şimdi çıksa bile saldırıya eklemesi mümkün olmazdı. Gen muhabbeti ise Sanji'ye Quenn'i yenebilmesi için gerekli power up'ı verdi diyebiliriz.

Şu ele ayağa düştü diyen 33 kişiyi tek tek alıntılayıp neden kardeşim diye yakalara yapışasım var sldlflfpfprr

Şimdiye kadar seride gördüğümüz yüzlerce karakter arasında 10 küsür kişide çıkmış hepi topu. Çıkan kişiler arasında da Chinjao hariç ne alaka diyebileceğimiz birisi yok güç karakter soy vs vs açısından(ki Chinjao da normal k haki iyi potansiyel oldığunu gösterir ama herkes çok iyi değerlendirmek zorunda değil).

Ama hala ele ayağa düştü bilmem ne. Peki.
Bana da kral hakisi kullanan sayısı çok normal geliyor, gereksiz abartılıyor. Yeni dünyada korsanlar zirvesindeyiz artık, olan sayılı kişiler de burda yani bir zahmet görelim...

Bana da kral hakisi kullanan sayısı çok normal geliyor, gereksiz abartılıyor. Yeni dünyada korsanlar zirvesindeyiz artık, olan sayılı kişiler de burda yani bir zahmet görelim...

Yani kaldı ki benim üstte belirttiğim unsurlara bile gerrk yok aslında. Nadir çıkması ve büyük potansiyele işaret etmesi. Kesin olarak bilinenler bunlar. Şimdiye kadar bu meretin çıktığı kişilerde bu mevzuyla çelişen bir şey görmedik.

Op fanları bazı konularda fazla gereksiz diretiyorlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık