Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji'de Fatihin Hakisi Çıkar Mı?

Sizce Sanji de çıkar mı?

• Kullanılan toplam oy
    191
Şurada sanki usopp da çıkacağının sinyali verildi gibi.
E usopp da çıkan haki zaten ele ayağa düşmüş olacağı için sanji de de çıkar diyorum. :/

Ele ayağa düştü inanılmaz saçma bir yorum. Kimse alınmasın ama öyle.

Kaç farklı ırk ve binlerce karakterin tanıtıldığı bu geniş evrende 17 karakterde var şuanlık sadece bu sayı 20'leri 30'ları geçse de aynı nadirlikte olucak..

Bakıyoruz Korsanlar Kralı Roger ve 4 İmparatorda da var. (Shanks, Wb, Kaido ve Linlin) bu gücün aileden de geçtiği net olarak belli oluyor seride, itirazı olan yoktur heralde bu duruma. Bu 4 İmparatorun çocukları Katakuri, Yamato ve Roger'ın oğlu Ace'de var. Zaten bu kadroyla direkt sekiz kişi eksilmiş oluyor. Diğerleri Filo Amirali Sengoku, Çaylaklardan, yeni genç neslin en ön plandaki Luffy ve Teach'ten sonraki ismi Kid'de var e etti, Sengoku, Kid ve Luffyle beraber onbir. Diğer altısı da Doflamingo (kutsal ejder), Boa Hancock (2 savaş lordu) Yeni ve Eski Korsanlar Kralının sağ kolları Roronoa Zoro ve Silvers Rayleigh. Wano'nun en güçlü samurayı, Newgate'in kardeşi Oden ve son olarak diğerleri kadar parlak durmasa da Garp'ın en güçlü noktası için dağda antrenman yaptığı Chinjao.

Kaç farklı ırk ve binlerce karakterin tanıtıldığı bu geniş evrende 16 karakterde var şuanlık sadece bu sayı 20'leri geçse de aynı nadirlikte olucak..

Bakıyoruz Korsanlar Kralı Roger ve 4 İmparatorda da var. (Shanks, Wb, Kaido ve Linlin) bu gücün aileden de geçtiği net olarak belli oluyor seride, itirazı olan yoktur heralde bu duruma. Bu 4 İmparatorun çocukları Katakuri, Yamato ve Roger'ın oğlu Ace'de var. Zaten bu kadroyla direkt sekiz kişi eksilmiş oluyor. Diğerleri Filo Amirali Sengoku, Çaylaklardan, yeni genç neslin en ön plandaki Luffy ve Teach'ten sonraki ismi Kid'de var e etti, Sengoku, Kid ve Luffyle beraber onbir. Diğer altısı da Doflamingo (kutsal ejder), Boa Hancock (2 savaş lordu) Yeni ve Eski Korsanlar Kralının sağ kolları Roronoa Zoro ve Silvers Rayleigh. Wano'nun en güçlü samurayı, Newgate'in kardeşi Oden ve son olarak diğerleri kadar parlak durmasa da Garp'ın en güçlü noktası için dağda antrenman yaptığı Chinjao.
Boa Hancock'da çıkana kadar ben de destekledim.

Kaç farklı ırk ve binlerce karakterin tanıtıldığı bu geniş evrende 17 karakterde var şuanlık sadece bu sayı 20'leri 30'ları geçse de aynı nadirlikte olucak..

Sayısından dolayı değil, niteliksiz adamda çıkacağı için ele ayağa düşecek.

Boa Hancock'da çıkana kadar ben de destekledim.
Bak, bak sıkılmış bilerek bulaşıyor hehehe ben yer miyim ? Yemem. :a:
Sayısından dolayı değil, niteliksiz adamda çıkacağı için ele ayağa düşecek.
Niteliksiz adamda yok ya.. Chinjao bu güç için biraz zayıf adam ama sonuçta Garp gibi en tepe adama antrenman yaptırmış. Yaşlı hali bile Marcoyu tek yumrukta komalık etti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık