Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 314 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    370
İkiyüzlü Zoro fanlarından gına geldi la artık. Bir Zoro adam gibi adam, diğerleri madam. Tamam mı hadi gidin kahvenize okeye dönün.

Zoro kaptanına ne zaman saygısızlık etmiş? KK olacağım deyip de Aşçısından dayak yiyen Luffy'e de laf etmeli miyiz? Pembe dizi mi çekiyoruz burada? Zamanın da çok klas bir adamın sözü vardır; " Yaptığımız şey çocuksu bir korsancılık oyunu değil" demiştir.:D
Bir de Viski tepesinde Nakamasına inanmayıp saldıran Luffy ne olur? Onu da merak ettim Çörekçiii hahaha :D
Zoro korsancılıktan ziyade daha çok evcilik oynamayı seviyor sanki. :oleyo:

Zoro kaptanına ne zaman saygısızlık etmiş? KK olacağım deyip de Aşçısından dayak yiyen Luffy'e de laf etmeli miyiz? Pembe dizi mi çekiyoruz burada? Zamanın da çok klas bir adamın sözü vardır; " Yaptığımız şey çocuksu bir korsancılık oyunu değil" demiştir.:D
Bir de Viski tepesinde Nakamasına inanmayıp saldıran Luffy ne olur? Onu da merak ettim Çörekçiii hahaha :D
Bunu diyen adam sonrasında ''Ama ben kayboldum ki hhihhihii'' diye geziye çıkan adamdı değil mi? Ne olgun davranış ama...Sanji, Big Mom'ın eline esir düşer, Zor ne hali varsa görsün der....Luffy, Kaido'ya esir düşer, Zoro tekne turuna çıkar... Bak bak adamdaki arkadaş sevgisine bak...Olaylar ciddileştiğinde ortadan kaybolan bebelere benzedi iyice. :D

Sen, Zoro'nun bu karaktersizliğine laf et, Luffy ve Sanji'ye bir şeyler söylerim ben. :)

Bir de demeden geçemeyeceğim; bazı arkadaşlar kudurun yazıp, nasıl kendileri kuduruyorlarsa artık boş muhabbetlerinden gına geldi. İki yüzlülüğü siz bizden daha iyi bilirsiniz. Şurada eğleniyoruz laf ettiğimiz hayali bir karakter. Bunu bu kadar ciddiye alacak kadar ne yaşıyorsunuz yahu hahaha :D

Bunu diyen adam sonrasında ''Ama ben kayboldum ki hhihhihii'' diye geziye çıkan adamdı değil mi? Ne olgun davranış ama...Sanji, Big Mom'ın eline esir düşer, Zor ne hali varsa görsün der....Luffy, Kaido'ya esir düşer, Zoro tekne turuna çıkar... Bak bak adamdaki arkadaş sevgisine bak...Olaylar ciddileştiğinde ortadan kaybolan bebelere benzedi iyice. :D

Sen, Zoro'nun bu karaktersizliğine laf et, Luffy ve Sanji'ye bir şeyler söylerim ben. :)
Luffy ile Zoro'nun da hataları olabilir ama bu Sanji'nin ki gibi değil bence. He Viski tepesinde Arkadaşına inanmayıp saldıran Luffy ne kadar karaktersiz ise Zoro da o kadardır diyelim o zaman Çörekçi'ciğim olur mu? :D :ehe:
Brook iki bölüm daha gelmese adam emekli hayatı yaşamaya karar verecekti. :D
Adam o kadar karizma ki kız peşini bırakmıyor Zoro ne yapsın? Ama güzel kız hahaha :D

Luffy ile Zoro'nun da hataları olabilir ama bu Sanji'nin ki gibi değil bence. He Viski tepesinde Arkadaşına inanmayıp saldıran Luffy ne kadar karaktersiz ise Zoro da o kadardır diyelim o zaman Çörekçi'ciğim olur mu? :D :ehe:
Zoro'nunkiler masum hatalar oluyor tabii.:D Yine Zoro ekseninde dönen muhteşem iyi niyetli sözler. Ama Sanji hata yapınca adamın ne şerefi kalıyor, ne onuru... Bir de siz demez miydiniz ''Zoro hata yapsın, onu da eleştiririz'' diye? Bekliyorum...::)

Valla Luffy zamanında Zoro'nun ileride dönüşeceği karaktersizliği görmüş. Helal olsun bu çocuğa. Gerçi bir defa söz verdi, o yüzden Zoro mecbur tayfada işte. Yapacak bir şey yokk.:)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık