Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 314 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    370
One Piece uyarlamasında ilk 5 tayfa üyesini canlandıracak kişilerin hepsi de "bazı çekinceler olmakla beraber" beğenildi.

Ama kimin oyuncusu beğenilmedi ve cidden aralarından en uygunsuz olanı? Bilin bakalım.

Ne çektin be Sanji....
Hiç belli olmaz o iş. Yemek kitapları, taekwando kursları peşinden koşmaya başlamıştır şimdi.

Kim lan bu Eminem diyenlerlerle uğraşıyor çocuk günlerdir.Yazık :D

Hadi be Sanji senden daha beklentimiz yüksek. Şu Queen denilen Dinocan'ı kara alevlerini harca sonra da Big Mom'u yen. Kid ve Law'ı kurtar ve onlara bir şeyi kanıtla "Korsanlar Kralı'nın kanatlarının ne kadar tehlikeli ve güçlü olduğunu."

Wcl olayında sevgimin büyük bir kısmını kaybetmiş olsa da karakter tam anlamıyla iş bitirici oluyor genellikle. Bi bakıyoruz sanji yok millet hemen atıp tutuyor sonra bir bakıyoruz en önemli anlardan birinde kilit rol oynuyor. Çoğu kişi güç olarak hep Zoro ile karşılaştırıyor ben çok fazla o topa girmiyorum çünkü Zoro sanjiden 20 kat bile güçlü olsa sanji o boşluğu yaptığı işler ile çok rahat bir şekilde kapatıyor.

Wcl olayında sevgimin büyük bir kısmını kaybetmiş olsa da karakter tam anlamıyla iş bitirici oluyor genellikle. Bi bakıyoruz sanji yok millet hemen atıp tutuyor sonra bir bakıyoruz en önemli anlardan birinde kilit rol oynuyor. Çoğu kişi güç olarak hep Zoro ile karşılaştırıyor ben çok fazla o topa girmiyorum çünkü Zoro sanjiden 20 kat bile güçlü olsa sanji o boşluğu yaptığı işler ile çok rahat bir şekilde kapatıyor.
:alkis:Ayakta alkışlıyorum, bu kadar güzel anlatılabilirdi ancak.:alkis:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık