Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 315 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    371
Yukarıdaki dövüş artık teke tek mücadeleye dönecek. Luffy artık ya uyanış açacak ya da sadece Gear 2 ile Kaido'nun saldırılarından kaçınıp, kendi saldırılarına Ryou ve Haoshoku basarak Kaido'yu dayak manyağı yapacak.

Sanji'nin çatıya çıkmasını çok bekledik ama olmadı. Zoro, Kaido ile kapıştı Sanji'ye, Big Mom kaldı. Galiba Oda aralarındaki rekabeti sürdürmeye devam edecek. Biz Zoro vs King, Sanji vs Queen bekliyorduk. Zoro vs Kaido oldu. Galiba Sanji vs Big Mom olacak. Zaten Sanji'nin olduğu arctan buraya kadar geldiyse Sanji'den dayak yemek için gelmiştir. Germa teknolojisini istiyordu, Sanji istediğini verecektir. Bu olmazda Sanji vs Queen ya da Sanji vs King'de olabilir. Yine de rekabeti devam ettirecekse Oda, Big Mom'dan aşağısı kesmez Sanji'yi. Sanji'de burada yeni tekniğini gösterecek. Yani Zoro'nun, Ashura modunun yeni halini gördüğümüz gibi Sanji'nin Diable Jamble'sinin yeni halini görebiliriz. Belki alevler kararır ve Kara Bacak lakabının hakkını verir. Sanji'nin Prometeus'a üstün gelmesi için farklı bir alev alması lazım. Marco'nun mavi alevleri Prometeus'a galip gelmişti Sanji'nin beyaz ya da kara alevleri de galip gelebilir.

Bu arada yukarıdaki beşliden hiçbiri Big Mom'un vücuduna hasar veremedi bakalım Sanji ne yapacakta bu vücudu aşacak?

Şu zamana kadar h. haki olmadığını düşündüğümüz amirallerde h. haki çıkacaktır. O seviye olacağını düşündüğüm Sanji'de de çıkacaktır diye düşünüyorum. Göreceğiz ki artık daha fazla h. haki kullanıcısı olacak. Lakin mesele hakinin varlığından ziyade seviyesi. Mesele, Çinşao'daki gibi bir h. haki sahibi olmak değil, Luffy'deki gibi h. haki sahibi olmak.

Bu arada beni niye yıldırdınız yav. Ben Sanji fanıyım. Beni Goda yıldırmış zaten. Delik deşik olmuş adama niye iğne batırıyorsunuz? :D

Yukarıdaki dövüş artık teke tek mücadeleye dönecek. Luffy artık ya uyanış açacak ya da sadece Gear 2 ile Kaido'nun saldırılarından kaçınıp, kendi saldırılarına Ryou ve Haoshoku basarak Kaido'yu dayak manyağı yapacak.

Sanji'nin çatıya çıkmasını çok bekledik ama olmadı. Zoro, Kaido ile kapıştı Sanji'ye, Big Mom kaldı. Galiba Oda aralarındaki rekabeti sürdürmeye devam edecek. Biz Zoro vs King, Sanji vs Queen bekliyorduk. Zoro vs Kaido oldu. Galiba Sanji vs Big Mom olacak. Zaten Sanji'nin olduğu arctan buraya kadar geldiyse Sanji'den dayak yemek için gelmiştir. Germa teknolojisini istiyordu, Sanji istediğini verecektir. Bu olmazda Sanji vs Queen ya da Sanji vs King'de olabilir. Yine de rekabeti devam ettirecekse Oda, Big Mom'dan aşağısı kesmez Sanji'yi. Sanji'de burada yeni tekniğini gösterecek. Yani Zoro'nun, Ashura modunun yeni halini gördüğümüz gibi Sanji'nin Diable Jamble'sinin yeni halini görebiliriz. Belki alevler kararır ve Kara Bacak lakabının hakkını verir. Sanji'nin Prometeus'a üstün gelmesi için farklı bir alev alması lazım. Marco'nun mavi alevleri Prometeus'a galip gelmişti Sanji'nin beyaz ya da kara alevleri de galip gelebilir.

Bu arada yukarıdaki beşliden hiçbiri Big Mom'un vücuduna hasar veremedi bakalım Sanji ne yapacakta bu vücudu aşacak?
Zoroya Law şöyle acil bir tedavi yaparsa belki aşırı hasarlı Jacki alıp kumandanla bitirebilir arcı. Sanji önce Queenle kapışır diyorum çünki o zombi mermisi belki exoskeletonu uyandırabilir, Queeni yendikten sonrada Marcoyla kapışan Kinge son vuruşu yapar belki.

Evet tahmin edilen oldu ve Zoro'nun şovu Sanji'den önce bitti. Oda'nın asıl şovu sonraya sakladığını göz önünde bulundurursak bundan sonra herkes her şeye hazır olsun. 320 milyonluk adamın şovu bitti, şimdi sırada 330 milyonluk adamın şovu var.
330 milyonluk adam King ve Queeni üst üste koyacak. :good:

Zoroya Law şöyle acil bir tedavi yaparsa belki aşırı hasarlı Jacki alıp kumandanla bitirebilir arcı. Sanji önce Queenle kapışır diyorum çünki o zombi mermisi belki exoskeletonu uyandırabilir, Queeni yendikten sonrada Marcoyla kapışan Kinge son vuruşu yapar belki.
Bu da mümkün aslında, Sanji'nin genlerini uyandırması lazım. Tayfanın time skip sonrası kazanımlarını gösterme vakti geldi. Chopper'in, Queen'e saldırmadan önce iki yıl kendimizi geliştirdik sözlerinden Oda'nın tayfanın seviyelerini göstereceği sinyalini aldım. Robin'e bunca zaman dövüş çizmemişti. Tayfanın karşılaştığı rakiplere baktığımız zaman Kaido'nun en güçlü korsanlarına karşı mücadeleye başladı. Geriye sadece Sanji ve Zoro kaldı. Gerçi Zoro'da yapacağını yaptı artık dinlenme vakti geldi.

Okama kenpoya değinilmemesi garip. Sanji pekala bunları kendine uyarlayabilecek birisi. Kıvırtmasına gerek yok. Bentham bile ta ne zaman duvarı mermi gibi delen teknikler yapıyordu. Kaldı ki ödülü 32 m idi. En alt düzey teknikleri yapıyordu muhtemelen. En üst düzeyde sağlam şeyler vardır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık