Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 315 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    371
La bu karakteri kimse sevmiyorsa forumda neden yüzde seksen dört sevildi çıkıyor. Yönetim oylarla mi oynuyor???
Aslında herkesin çok sevdiği ama sırf havalı görünmek adına kendilerine yediremedikleri için kendileriyle çelişki içine girmelerine sebep olan bir karakterdir. Benim için sıkıntı yok fanı değilim ama sırf bu kadar hateri var diye savunmaya geçtim. Tayfanın bütün üyeleri özel benim için en azından

Buna kahkaha attım ama protesto etmek için beğenmiyorum.

Sanji şovunu yapacaktır o güne kadar kendisine yazılan bütün eleştiriler güne geldiğinde alacağı övgüleri besliyor tatlı tatlı. Bunu daha önce yaşadık devamı da gelecektir.
Nova nedir ki? Biri zurnacı, biri hurdacı, biri falcı değil mi? Sanji'nin bu eziklerin arasında ne işi var. Luffy, Law olmasa Crocodile'nin Baroque Works'undan bir farkları yoktur. Novaların şanını yücelten iki kişi D. var. Biri tenryuubitoları yumruklayan, Enies Lobby'yi, İmpel Down'u basan babası devrimci, dedesi Denizci Kahramanı, diğeri de Shichibukai ünvanına ulaşmış, Doflamingo'yu devirmiş ve Kaido'nun bütün planlarını bozan adamdır.
Ben de adam şov yapsın istiyorum hem fiziksel olarak güçle, hem zekasıyla ama her zaman dediğim gibi ortamda bir makara varsa ayak uyduracaksın.

La bu karakteri kimse sevmiyorsa forumda neden yüzde seksen dört sevildi çıkıyor. Yönetim oylarla mi oynuyor???
Çoğu kişi günübirlikçi ya. :ehe: Mangada kimin lehine/aleyhine olaylar dönüyorsa ona göre yorum yapılıyor. Sanji çıksın bir şov yapsın 988'deki gibi herkes övmeye başlar.

Sanji gerçekten garip bir karakter. Gittikçe dönüştüğü-dönüşeceği hatta şu an olduğu şey ilginçleşiyor. Mesela şu Oda’nın çizdiği 40-60 yaşlarında nasıl görüncekler muhabbetinde bile... Sanji’nin işleri yolunda gitmediği senaryosun da, 60 yaşında dönüştüğü kişi “Judge”... burada Oda’nın ne denmek istediğini hepimiz anlıyoruzdur herhalde. Düşünsenize... O tüm benliğinle nefret ettiğin adama... Tek bir kötü gidişat kadar uzaksın... Çok acı çok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık