Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 315 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    371
Dostum Yamato gelirse Sanji'nin üçüncülüğünü falan unut, Jinbe neyse onu geçer de Yamato'yu geçecemez.
Yamato kim ne olduğu belli olmayan birini direk tayfaya ekliyon bide Sanji'nin yerini veriyorsun.

Sanji,Luffy ve Zoro psikopatlarından sonra tayfanın en tehlikeli kişisidir.

Luffy ile Zoro doğrudan güç hedefleyen insanlar olduğu için Sanji'den önde olurlar ama diğerleri nanay.

Yamato kim ne olduğu belli olmayan birini direk tayfaya ekliyon bide Sanji'nin yerini veriyorsun.

Sanji,Luffy ve Zoro psikopatlarından sonra tayfanın en tehlikeli kişisidir.

Luffy ile Zoro doğrudan güç hedefleyen insanlar olduğu için Sanji'den önde olurlar ama diğerleri nanay.
Yamato'nun tayfaya geleceği yüzde bir milyon gibi bir şey. Oda getirtmezse büyük ters köşe yapmış olur. Herkes o yüzden kesin gözüyle bakıyor zaten. Belki başka bir gemiyle açılır denize ya da yeni kapıları açılan Wano'da kalmayı seçer bir süreliğine. Ama düşük ihtimal, denize açılmak istediğini söyleyip duruyor. Luffy ile de şimdiden sıkı fıkı. Bizim tayfayla açılması en büyük ihtimal.

Yamato'nun tayfaya geleceği yüzde bir milyon gibi bir şey. Oda getirtmezse büyük ters köşe yapmış olur. Herkes o yüzden kesin gözüyle bakıyor zaten. Belki başka bir gemiyle açılır denize ya da yeni kapıları açılan Wano'da kalmayı seçer bir süreliğine. Ama düşük ihtimal, denize açılmak istediğini söyleyip duruyor. Luffy ile de şimdiden sıkı fıkı. Bizim tayfayla açılması en büyük ihtimal.
Aslında ben beklemiyorum biliyor musun,tayfaya gelmesini ?

Okuyup görelim bakalım.

Shinobu Ne kadar guclu olursan ol bu kadari fazla diyor.
Bizzat Eiichiro Oda bunu Shinobuya dedirttiriyor. Ardindan zorlanan Yamato Sasaki meydana gelince Zoan formunu açıyor. Bunu görmek çok basit aslında.
Off guard ultiyi anlık ko vermesi bir kıstas değil , apoo>Luffy demeliydik o zaman zira Apoo da Luffy'yi off-guard yakalamıştı.
Luffy numberslardan birini teklerken "Eskiden bundan bir tanesini yenmek icin takim oyunu yapmamiz gerekmisti ama bu sefer durum farklı." diyor. Numbers teklemesi de öyle muazzam bir güç göstergesi değil.
Zira Franky de bir tane Numbers'ı devre dışı bıraktı.
Başka ne kaldı?
William'ın ''Roger'ın saldırısına benzer.'' demesi dışında (Ki bu dediği bile varsayımsal bir olay , yani kesin olgulardan çıkılmamış.) Yamato'yu öyle muazzam güçlü yapan bir durum yok ki zaten Sasaki karşısında bunu göstermiş , ayrıyetten William'ın yorumu da varsayımsal bir yorum. Ben şimdi gaza gelip 1003 bölümlük One Piece'e birkaç dakika göz atsam. Birbirine benzer ama bağımsız birçok teknik bulabilirim.
Bu Zoro'nun hakiyle beraber slash atması veyahut dokuz kızıl kının slash atması ile gerçekten aynı şey.
Ace de WB'den dayak yedi ama loser'ın teki çıktı , Yamato'nun durumunu da görüyoruz.
Yamato belki flying six<x<Komutan arası bir yerdedir ama bana kalırsa Sasaki'nin ordu birliğine karşı zorlanan kişi ile 5 gece 5 gündüz olmak üzere kedi köpekle kapışan , çatıda sulonglu mink ordusuyla muazzam bir mücadele veren , zoudan hortum yiyen , fujitora/sengokulu gemiye gözü kapalı saldırıp sıyrıklarla ayrılan adamlarla münakaşa edilemez.
Birkaç bölüm sonra kesinlikle Jack/Queen/King üçlüsünden biri hakkında yorum yapacak zaten Yamato. Bundan eminim , direkt olarak bu yorum da Yamato'nun yerini ve haddini bilmesi gerektiğini bize gösterecektir.
Zoro'nun veya kınların attığı slash le bir nasıl tutuyorsun onu da anlamıyorum. Oden bile gördüğü an şaşırıyor buna. Oden slash ne bilmiyor mu diyeceksin?

Yine aynı şekilde jack'i öven bir paragraf yazmışsın ama daha geçen arc daifuku'ya üstünlük kuramayan sanji'ye solo king ya da Queen aldırtıyorsun sen. Şimdi tayfa p.up'ı diyeceksin ama o p.up dan yamato da olmayacağı ne malum?

Son olarakta f6 ve komutan arası seviye biçiyorsun ama özellikle sasaki ve who Jack ile vs alacaklarına sevinen adamlar. Bu adamların Jack ile aralarında çok ufak bir fark olmalı ki bunlar vs atacaklarına sevinsin. Yani yamato arada bir seviye de olamaz. Oda bu kadını sasaki ile aynı lig görse zaten franky'i çağırmadan yamato vs sasaki çizerdi. Ama bu adamın yamato ile ilgili daha büyük fikirleri var.

Shinobu Ne kadar guclu olursan ol bu kadari fazla diyor.
Bizzat Eiichiro Oda bunu Shinobuya dedirttiriyor. Ardindan zorlanan Yamato Sasaki meydana gelince Zoan formunu açıyor. Bunu görmek çok basit aslında.
Off guard ultiyi anlık ko vermesi bir kıstas değil , apoo>Luffy demeliydik o zaman zira Apoo da Luffy'yi off-guard yakalamıştı.
Luffy numberslardan birini teklerken "Eskiden bundan bir tanesini yenmek icin takim oyunu yapmamiz gerekmisti ama bu sefer durum farklı." diyor. Numbers teklemesi de öyle muazzam bir güç göstergesi değil.
Zira Franky de bir tane Numbers'ı devre dışı bıraktı.
Başka ne kaldı?
William'ın ''Roger'ın saldırısına benzer.'' demesi dışında (Ki bu dediği bile varsayımsal bir olay , yani kesin olgulardan çıkılmamış.) Yamato'yu öyle muazzam güçlü yapan bir durum yok ki zaten Sasaki karşısında bunu göstermiş , ayrıyetten William'ın yorumu da varsayımsal bir yorum. Ben şimdi gaza gelip 1003 bölümlük One Piece'e birkaç dakika göz atsam. Birbirine benzer ama bağımsız birçok teknik bulabilirim.
Bu Zoro'nun hakiyle beraber slash atması veyahut dokuz kızıl kının slash atması ile gerçekten aynı şey.
Ace de WB'den dayak yedi ama loser'ın teki çıktı , Yamato'nun durumunu da görüyoruz.
Yamato belki flying six<x<Komutan arası bir yerdedir ama bana kalırsa Sasaki'nin ordu birliğine karşı zorlanan kişi ile 5 gece 5 gündüz olmak üzere kedi köpekle kapışan , çatıda sulonglu mink ordusuyla muazzam bir mücadele veren , zoudan hortum yiyen , fujitora/sengokulu gemiye gözü kapalı saldırıp sıyrıklarla ayrılan adamlarla münakaşa edilemez.
Birkaç bölüm sonra kesinlikle Jack/Queen/King üçlüsünden biri hakkında yorum yapacak zaten Yamato. Bundan eminim , direkt olarak bu yorum da Yamato'nun yerini ve haddini bilmesi gerektiğini bize gösterecektir.
Düşündüğümüz kadar güçlü çıkarsa dayanak noktaları olabilir diye, varsayımsal olarak yazmıştım. Yamato'nun güçlü olduğunu sen de herkes gibi kabul ediyorsun, mesele ne kadar güçlü olduğu. Ben şöyle komutan seviyesinde, hem iyi karakterli hem de seksi bir karakter görmek isterim.

Smoothie ve Hancock hiç sevmediğim isimler, Yamato umarım komutan seviyesinde çıkar.

Düşündüğümüz kadar güçlü çıkarsa dayanak noktaları olabilir diye, varsayımsal olarak yazmıştım. Yamato'nun güçlü olduğunu sen de herkes gibi kabul ediyorsun, mesele ne kadar güçlü olduğu. Ben şöyle komutan seviyesinde, hem iyi karakterli hem de seksi bir karakter görmek isterim.

Smoothie ve Hancock hiç sevmediğim isimler, Yamato umarım komutan seviyesinde çıkar.
Güçlü kavramı öznel bir şeydir. O yamato güçlü diyor ama ona göre peros kıvamında biri yamato. Bence serinin bitmesine 3 4 arc kalmışken yc3 etmeyen birine güçlü denmemeli.

Tavrı net zaten.
Sanji bu tayfanın en güçlü 3 kişisinden biridir. Her zaman da öyle olacak. Bu tür durumlarda şu karakter yükselmiş şu karakter düşüşe geçmiş hiç önemli değil. Çünkü düşüşe rağmen her zaman kazanan taraf bizimkiler olacak. Bu en azından Raftele kadar gider.
Sanji 1 gücünde Queen 150 gücünde olsun , eğer bu iki karakteri vs yaptıracaksa Sanji güce bakmaksızın galibidir. Bakın miss-matching demiyorum Vergo-Doff-King gibi. 3 ünün de amacı farklıydı. Birilerini korumak kurtarmak icin yapilan savaslardi. Ama queen vs Sanji bizzat yenmek için oluşan , karsi rakibi devre disi birakmak icin başlayan bir karsilasma olacak. Kazanan taraf Sanji'nin hayalini görme sebebiyle Sanji olacaktır.
Dövüş içerisinde Sanji'nin bir çizimle güçlenmesi Eiichiro Oda'nin elini iki defa oynatmasına bakar. Bundan şüpheniz de olmasın.
Olaylar hiçbir zaman kurgunun önüne geçmemiştir , olaylar negatifi gösterirken kurgu pozitifi gösteriyorsa o olayın hikayesel kolu hariç bir önemi yoktur.
Forumda sıkıntı da bu işte.
İnsanlar olayları yorumluyor ama bunun 1003 bölümdür kurgulanmış bir seri olduğunu düşünmüyoruz.
Zaten zamanı gelince her şey belli olacak o yüzden içinde bulunduğun bu merakın da çözüleceginden emin olabilirsin
2016 Sanji'nin yılı olacak diyorlardı. Beş yıl olmuş, ama hala zamanı gelmedi. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık