Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 315 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    371
Savaşın ortasında Black Maria ile fanfinifinfon yapan adama saygı duymam artık.
Önceden severdim. Oda elini Sanji'nin kanı ile kirletti.

Sapıklığı brook ayarında olsa katlanılırdı ama bu kadarı fazla :artiz:
Önce

Sonra

Savaşın ortasında Black Maria ile fanfinifinfon yapan adama saygı duymam artık.
Önceden severdim. Oda elini Sanji'nin kanı ile kirletti.

Sapıklığı brook ayarında olsa katlanılırdı ama bu kadarı fazla :artiz:
Önce

Sonra
Bir şaka çok iyi olsa bile 1000 kere yapılınca iğrençleşir. Bu japonlardaki sapıklık üzerine olan mizahı hiç sevmem bide sürekli yaptırıyor. Zoro her bölüm kaybolsa yeter la artık derdik. Ortamda kadın görünce biliyoruz ki Sanji'nin burnu kanayacak anasını satayım. Adam kendi yarattığı karakterin içinden geçti ama Sanji Enies Lobby Arcın'da da böyle başlayıp yıldızlarından biri oldu. Bu arc ta önemli şey yapabilir. Çok beklentiye girmemek lazım tabi. Hala seviyorum da sevmeyen kişileri de anlıyorum valla :D

997. bölümde mangakanın bunu ve Zoro'yu çizimindeki gündüz gece farkını görenler halen daha beklenti içerisine girebiliyorlar mı merak ediyorum. Sanji'nin saçma bir tuzakla yakalanmasının ardından, Zoro hem yukarıdaki durumun kritikleşmesi hem de Chopper'ın virüsünün ilerlemesi ile ölüm ciddiyetine ulaşır ve zarif ve kararlı adımlarla ilerleyip Apoo'ya tek atıp panzehiri yerine ulaştırır. Bir de Queen'e atar yapıp bırak şu saçma oyunları kes der. Mangaka bas bas bağırdı resmen Sanji ve Zoro farkını burada, daha doğrusu mangakanın gözündeki yerlerini gösterdi okuyucuya sanki.
Zaman atlaması öncesi bayağı sağlam bir karakterdi rahmetli. Enel'in yıldırımıyla sigara yaktığı sahne efsanedir.

997. bölümde mangakanın bunu ve Zoro'yu çizimindeki gündüz gece farkını görenler halen daha beklenti içerisine girebiliyorlar mı merak ediyorum. Sanji'nin saçma bir tuzakla yakalanmasının ardından, Zoro hem yukarıdaki durumun kritikleşmesi hem de Chopper'ın virüsünün ilerlemesi ile ölüm ciddiyetine ulaşır ve zarif ve kararlı adımlarla ilerleyip Apoo'ya tek atıp panzehiri yerine ulaştırır. Bir de Queen'e atar yapıp bırak şu saçma oyunları kes der. Mangaka bas bas bağırdı resmen Sanji ve Zoro farkını burada, daha doğrusu mangakanın gözündeki yerlerini gösterdi okuyucuya sanki.
Zaman atlaması öncesi bayağı sağlam bir karakterdi rahmetli. Enel'in yıldırımıyla sigara yaktığı sahne efsanedir.
Anladım hocam. Güç farkı demek öyle oluyormuş...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık